Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek az AVON...

Mi a véleményetek az AVON termékeiről? ( ( kérdések ) )

Figyelt kérdés

Rövid közvélemény kutatást szeretnék arról, hogy kinek milyen termékek jöttek be és miért.:))

Mennyire szoktatok aktívan rendelni egy kampányon belül?

Előnyben tartjátok a Rossmann vagy a DM termékeit, mint az AVON-t, ha igen miért? Mi azokban a termékeknek a márkája?

Teszem fel pl.: Essence, Miss Sporty, Balea, Isana stb.stb.

Oriflame szerintetek miben és mennyire másabb az AVON termékcsaládjaitól? :)))

Nagyon szépen köszönöm előre is a válaszaitokat

Ui.: Írjatok nemet , és kort. :)))

18/L


2010. júl. 5. 15:50
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Én jónak tartom az AVON termékeit, de elég ritkán veszek. Az az igazság, hogy néhány terméket kicsit drágának tartok belőle, ezeket inkább a Rossmann-ban veszem meg. Amit mégis nagyon szeretek a katalógusokból, azok a gyümölcs illatú testápolók, testpermetek. Az Oriflame sem rossz, de szerintem az AVON jobb.
2010. júl. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:

Mik azok a termékek, amiket drágának tartasz?:))

Én is amúgy a testpermetek imádom...:D... sokan a szempillaspirálokra is esküsznek, hogy a legjobb

(( majd csütörtökön kiderül, rendeltem kettőt:D ))

2010. júl. 5. 16:03
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Én csak avon sminkcuccot használok.. ha akciós nagyon olcsón ki lehet fogni, és nekem tartósabb, mint bármelyik más sminktermék.
2010. júl. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
nekem az a rossz csak,hogy nem tudom rögtön megvenni.ezért nem is rendelek.
2010. júl. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
nagynéném avonozik, és hát nagyon jól néz ki:] mindig szépen van kisminkelve, szerintem jó termékeik vannak. nekem is van pár, de nem szoktam sminkelni, anyum is használ, mi meg vagyunk elégedve velük.
2010. júl. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

igen igen a sminktermékcsalád nagyon jó többször vannak akciózva + sok kozmetikus, sminkes is használja...:))

Color Trend terméket szoktatok rendelni? :))


Amúgy a kiküldéssel kapcsolatos probléma valóban sokakat megtéveszt, mert "félnek" , hogy nem kapják meg a megrendelt termékeket biztonságosan, de megkapják, nagyfokú figyelmet fordítanak rá, meg a postakocsi is biztonságos. :))

2010. júl. 5. 16:25
 7/39 anonim ***** válasza:
100%

en nagyon szeretem az avon termekeket.parfumot,sampont sminket, mindent olyat hasznalok.

de viszont lenne egy krdesem.ideal shade alapozo jo?es a color trend?

2010. júl. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
Na, még a Color Trend is tök jó szerintem. De pl. tusfürdőt meg ilyet nem vennék onnan, mert fele annyi a Rossmann-ban, és azok is jók.
2010. júl. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

én eddig a Color Trend kétszínű szemceruzáját próbáltam ki... nekem fekete-barna van, és nagyon szeretem, mert puha, és tartós. :))

Kipróbáltam már a Miss Sporty-t is, én nem voltam vele megelégedve, viszont ez a szemceruza, tényleg szemcerka.:)))

Tovább szeretem a Color Trend szájfényeket is, olyan kellemes illatuk van. :)))

2010. júl. 5. 17:23
 10/39 A kérdező kommentje:
viszont a habfürdőkről eddig azt hallottam, hogy nem habzanak elég jól. :((( ez mennyire igaz, aki használja?
2010. júl. 5. 17:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!