Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Teljes körmöt lefedő tipet...

Teljes körmöt lefedő tipet használ valaki? Soft gel tip-re gondolok, mivel ragasztjátok fel?

Figyelt kérdés

Nagyon sokféle van belőle, és Crystal Nails-eset láttam először, reklámként dobta fel, de drágának találtam.

Szétnéztem, Shein-en is találtam sok félét, rendeltem is. Meglepően jó minőség, szép forma, könnyű, puha, ezért is soft gel a neve. Megnéztem egy csomó videót, bár túl sok újat nem tudtak mondani. Zselés épített körmöt már sokszor csináltam magamnak, és tipet is sokszor ragasztottam, de ez így sokkal gyorsabb és nem kell formázni sem. Az egyetlen új anyag a tip gel glue volt nekem, csak ezért elmentem, megvettem, de nem vált be. Egyáltalán nem tartotta meg a tipeket. Az lenne a kérdésem, hogy ilyen teljes körmöt lefedő tipet próbáltatok-e már ecsetes normál tipragasztóval feltenni?

Tulajdonképpen nem látom akadályát, ha szépen fel tudom tenni és nem lesz levegős, de ettől nem félek. Tartósnak kell lennie, hisz azt is ezzel ragasztom fel, ami csak kb a körmöm egyharmadán érintketik, és mégis ottmarad hetekig. Ha 3x akkora részen van összeragasztva, akkor mitől esne le? Igazából meg fogom csinálni, de addig is ha olvassa valaki, személyes tapasztalatokat szívesen fogadok.



#műköröm #Tipragaszto #gel tip #soft gel #softgel #geltip
nov. 12. 20:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!