Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » ALOEVERA First Lips-ben van...

ALOEVERA First Lips-ben van fényvédő?

Figyelt kérdés

Nagyon érzékeny a szám.

Sokszor herperszes.

Carmex ajakápolót szerettem volna, de ahogy felkentem éreztem, hogy ég és másnapra herpeszes is lett, tehát az kilőve.


Tea Tree Remedy Balsamo Labbra ajakápolóm van jelenleg, amiben van zöld tea, argán olaj, shea vaj és 20-as fényvédelem megvoltam vele elégedve, de a bio boltban ahol legutóbb vettem már nem kaptam.

Ezért gondoltam arra, hogy sok jót hallottam a Forever Aloe Vera Lipbalm ajak ápolóról és kipróbálnám. Vélemények érdekelnének. Nem olcsó, de a mostani sem volt az. Megéri ennyi pénzt kifizetni érte, vagy csak a márka miatt kerül ennyibe? Illetve amit nem találok Forever oldalán, hogy fényvédelmet tartalmaz-e? (csak kíváncsiságból.)


dec. 22. 20:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nincs benne, nincs ráírva, akkor főleg nincs.A la roche posay-nak meg pl biodermának van fényvédős ajakbalzsama.
dec. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
dec. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
dec. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

1:

"Az aloe vera lipbalm összetételénél fogva javasolt száraz, kicserepesedett ajakra. Aloe Vera tartalmának köszönhetően gyors, hosszantartó védelmet nyújt. A és E vitamint tartalmazó, tápláló, hidratáló ajakápoló balzsam, mely véd az UV sugaraktól is. "


Tehát véd az UV sugaraktól csak azt nem találtam meg, hogy milyen védelem.


2-3:

gyógyszertárban kapható?

dec. 22. 23:20
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ez nagyrészt marketing az aloe veránál :(

Mert, ha valóban védne az uv sugaraktól, akkor rálenne írva hanyas faktorú.

Igen, amiket linkeltem, azok nagyobb gyógyszertárakban kaphatóak. Én külföldön élek, de már láttam Magyarországi gyógyszertárban is pl a Benu-ban.

Inkább erre ruháznék be, mint az aloe verásba, a leírás elégggé marketing alapú.

dec. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem szoktam hinni a foreverben de ezt sok embertől hallottam

(nem olyanoktól akik árulják)


Ezért vagyok kíváncsi mit tud.

Csak feltűnt hogy a jelenlegin mutatja a fényvédő számot ezen pedig nem. Én úgy tudom ha nincs benne nem írhatják rá.


Amit linkeltem Ft-ban nem tudom mennyi lehet mert euróban mutatja de megnezem a patikában. Köszönöm

dec. 23. 09:33
 7/14 A kérdező kommentje:
Linkeltél*
dec. 23. 09:34
 8/14 anonim ***** válasza:

Anya foreverezett anno, volt first, meg innivaló meg krém meg ilyen ajakápoló mindig otthon mikor tini voltam. Az ajakápolót szerettem. Jó illata van, tényleg rendbe vágja a cserepes ajkakat pikk pakk. De az hogy lenne benne hatóanyag ami megvéd az uv sugaraktól, azt nem tudom elhinni.Rá lenne írva az spf. De értelmesen rávilágítottál a témára egyébként.Nem mondassz butaságot: "Ha nem lenne benne nem irhatnák rá"

Szerintem meg ha lenne benne akkor rákellene hogy legyen írva mennyi :( Lehet egy olyan spf15-öt véd. Az lópikula. Vannak olyan alapozók amelyekbe 100% hogy van van hisz rájuk van írva az spf , na arra ráis van irva spf15-20 szokott bennük lenni amiket láttam, az semmi.Marketing.

Nem tudom sajnos mennyibe kerül Magyarországon, én külföldön élek ezért tudtam csak külföldi eurós oldalt linkelni. De van egy kis időm, utána nézek neked.

dec. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

[link]

Elvannak szállva az árak.De mit várunk.Magyarországon minden dupla áron van :(

dec. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen

Igen sajnos tudom, hogy drága termékek Mo-on.

Vagyis lehet külföldön sem számít olcsónak, csak ott jobb a fizetés :D

dec. 23. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!