Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Alverde cc krém? minden...

Hosszúhajú kérdése:

Alverde cc krém? minden érdekel róla?

Figyelt kérdés
akinek van tapasztalata írja meg, ne fogja magát vissza! :) ja és csak egy árnyalat van? mert annyit láttam kitéve és arra utaló jelzés sem volt rajta, hogy több lenne. dm be 1199

dec. 27. 23:41
 1/1 A kérdező kommentje:
megválaszolom a saját kérdésem, hátha valakit még érdekel. megvettem! habkönnyű a textúrája, mint egy light krém, meg sem érzem hogy rajtam van, valóban csak egy szín van belőle, de egy rétegben jó az a szín, tényleg épphogy csak kiegyenlíti a bőrt, de valahogy hamvasabb, selymesebb. látszatra semmi smink-hatás ( ez volt a célom ) hanem mintha a te bőröd lenne. egyáltalán nem ragad, már pár pillanat után teljesen be is szívja. halvány illata van, de az nagyon kellemes, valami gyógynövényhez hasonlítanám, de alig éreztem mikor rajtam volt, nem alapozó illatú, inkább sima krém illatú. én bármit szedtem le este az arcomról, utána mindig vér vörös lett, de ettől semmi baja. sőt, talán jobb is mert hogy ez egy hidratáló krém. színe ugyan van, azoknak ajánlom akiknek csak pici kiegyenlítés kell, mert nagyon szép fedést biztosít, ha nem mély vörös foltokat akarsz eltakarni. ahhoz kevés nyilván. és ajánlom száraz bőrűeknek, mert szépen hidratál. rápróbáltam egy púdert ( csak próbaképp, mert nem fogok használni rá ) de nagyon szépen mutat rajta.
jan. 2. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!