Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik szempillaspirál ad...

Melyik szempillaspirál ad ilyen műszempilla hatást?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Tudom, nem könnyű megállapítani, hisz ezer féle választék van, de hátha valaki másnak is van ugyan ilyenje, vagy hátha valaki felismeri, hogy melyik tud ilyen műszempillára hasonlító szempillákat csinálni.



jan. 1. 13:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Jó, belátom KÖZELRŐL nem úgy néz ki mint egy műszempilla, de szerintem nagyon szép
jan. 1. 13:11
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
Ezt bármelyik szempillaspirál tudja amit a képen mutatsz.Alapvetően akinek rövidek a szempillái arra teljesen mindegy milyen spirált használsz akkor sem lesz olyan pillád mint a reklámokban.Ha viszont hosszúak a szempilláid a maybellone new york sky high jó választás.Nekem az van.
jan. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a spirálozási technikád jó, és rövid egyenes a pillád, akkor a vékonyabb, hajlított kefés spirálok a jók neked. (tanácsadó)
jan. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!