Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hölgyek! Milyen gyakran...

Hölgyek! Milyen gyakran viseltek ékszert és milyen gyakran vesztek újat? Milyenek (bizsu, ezüst, arany)? Férfiak! Nektek mennyire elvárás, hogy egy nő általánosan viseljen ékszert, kiegészítőt?

Figyelt kérdés
jan. 6. 19:33
1 2
 1/11 Kitana. ***** válasza:
100%
Szinte soha, van 1-2 alkalmi jellegű, amit ajándékba kaptam, azt felveszem, ha kiöltözős esemény van, de ez ritka.
jan. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nincs sok ékszerem, de mindenből van 2-3 db, nem több, bizsu egyáltalán nincs.

Alkalom, bál, vacsorákra veszem fel őket, a mindennapokban nem hordok ékszert.

jan. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem elvárás nekem hogy ékszert viseljen a párom. Engem kifejezetten idegesít egyébként ha ékszer van rajtam az órámon kívül, úgyhogy teljesen megértem ha egy nő nem akar ékszert hordani. Igazából teljesen semleges nekem a téma. Nem tartok valakit vonzóbbnak azért mert ékszer van rajta, meg azért sem ha nincs.
jan. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül a fülbevalókat szeretem. Van is sok belőlük. Az aznapi ruhámhoz választok fülbevalót. Legtöbb ezüst. Bizsu nincs, mert korábban folyamatosan begyulladt a bizsutól a fülem és napokig fájt.

Illetve van 3 gyűrű, amit alkalmakra kaptam. Azokat mindig hordom.

Más ékszert nem szeretek. Nyakláncot, karkötőt sosem hordok.

jan. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem hordok ékszert, még a jegygyűrűmet sem.
jan. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem hordok én sem ékszert. Sem aranyat, sem ezüstöt, de még bizsut sem. Valahogy nem érzem magam komfortosan bennük, ideértve a karkötőket, nyakláncokat, de még a fülbevalókat is.
jan. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Metionin ***** válasza:
100%
Én szinte mindig, amikor megyek valahova pl. dolgozni vagy egyéb programra. Olyan alkalmak, amiket az ember 'alkalomnak' hív, pl. esküvő, vacsora, ünnepségek meg hasonlók nincsenek az életemben vagy extrém ritkák pl. saját diplomaosztóim de azokat sem ünnepeltem meg. Szóval ha ékszerezni támad kedvem, azt hétköznap csinálom. Általában bőrön szoktam ásvány és ezüst színű mindenféle fém medálokat hordani, vannak gyűrűim és fülbevalóim. Piercingek is vannak a fülemben de azokat csak kb. félévente cserélem ki. A gyűrűk és a fülbevalók egy része ezüst, a többi bizsu. Van még néhány karkötőm (ásvány, bőr és bizsu) de azokat ritkán veszem fel.
jan. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindig veszek fel ha épp nem síelni indulok vagy bárhová ahol elhagyhatom, mert nagyon szeretem őket. Régóta nem vettem újat, nagyjából beszereztem a szerelemdarabokat és remekül bírják. Többségük ezüst, legfőképpen gyűrűk, karperec, karkötő. Van pár arany, azokat inkább alkalmakkor hordom, mert harsányabbak. Bizsukkal nem volt szerencsém, ezért abból csak egy-két darab van és ritkán veszem fel őket.
jan. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
2024 van, nincs itt az ideje leszarni, milyen elvárásaik vannak a fasziknak?
jan. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak a fülbevalókat és a karkötőket szeretem csak, minden más zavar. Bizsukat hordok, nincs belőlük sok, max. kb 15 kb. Abból van két pár kedvenc fülbevalóm. Valamelyiket mindig felteszem.
jan. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!