Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért van az hogy smink...

Miért van az hogy smink nélkül alig néznek meg az utcán, tökéletesen megcsinált sminkkel meg rengetegen?

Figyelt kérdés
más is van ezzel így?
jan. 16. 07:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit nem értesz? Nyilván nem azért sminkelsz, hogy rosszul nézz ki, hanem hogy jól!
jan. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem nem a sminktől lesz szép valaki.
jan. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mutasd magad smink nélkül, meg azzal is!
jan. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

Nem, engem ugyanannyian néznek meg.

Lehet, hogy neked a tökéletesen megcsinált sminked nagyon sok, nagyon feltűnő, és ezért néznek.

Én olyan színpadi sminket, amikkel tele vannak a youtube és egyéb videók sose csinálok. Egyszer profi sminkes készített nekem egy feltűnőbb sminket, na akkor szinte mindenki nézett :D

jan. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%
Mert az egy maszk,ami nem te vagy.
jan. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Scarlett Johansson a világ egyik elismerten legszebb színésznője, de bezony, lehet, hogy smink nélkül meg se fordulnék utána...


[link]

jan. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Sokaknak úgy látom, hogy téves elképzeléseik vannak a sminkekkel kapcsolatban. Egyből maszkra meg feltűnő megjelenésre asszociálnak pedig rég nem divat. Ha a smink rossz dolog lenne, nem maradt volna velünk ennyi éven át. Egy egyenletlen fáradt arcbőrt javít fel úgy 10-ből 9-szer, esetleg a szemet szájat nőiesíti picit. Az emberek pedig megnéznek egy nőt aki szép és egészségeses megjelenéssel bír. Ennyi. Egyébként simán lehet Kérdező, hogy smink nélkül is ugyanúgy megnéznek téged, csak jobban feszengsz, ezért kevésbé veszed észre:) én nagyjából ugyanannyi tekintetet szoktam kapni, csak ha van rajtam egy pici, akkor plusz 1-2 másodperc a kisugárzásomért, amit nyújt.
jan. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
31%
7,jajaja,azért van minden nőn már egy kilo vakolat,mert nem maszk. XD
jan. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
Azért gondolod így, mert a természetes sminket nem veszed észre, 8-as. Igazából ez a lényege a visszafogott sminknek. A stílusodból ítélve nem lenne meglepő, hogy erre nem jössz rá magadtól.
jan. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
21%
9,szerintem jobban tudom,hogy mit látok,mint te. :D
jan. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!