Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a jobb parfüm szerinted...

Melyik a jobb parfüm szerinted: Sweet like candy vagy Mod Blush?

Figyelt kérdés

Ha valamelyik Ariana parfüm megvan nektek ezek közül, írnátok róla pár dolgot? Korábban már megszagoltam mindkettőt, tetszenek de most csak az egyiket szeretném megvenni.

Melyiket ajánlanátok?



febr. 16. 08:56
A kérdező szavazást indított:
Sweet like candy
Mod Blush
5 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha az Ari friss, gyümölcsös vonala jobban bejött, akkor a Mod Blush-t is nagyon ajánlom, mert ez hasonlít rá a legjobban. Olyan, mintha az Ari és a Sweet Like Candy keveréke lenne. Mégis egy kicsit “vizesebb”, nyáriasabb.


Ha azt szeretnéd, hogy egy óriási vattacukor felhő lengjen körül, válaszd a Sweet Like Candy-t.

ápr. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Végül a Mod Blush-t vettem meg, valóban frissebb, könnyebb, nagyon megszerettem és sokan dicsérik. :)
ápr. 15. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!