Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúk, férfiak, szexi a mellbim...

Fiúk, férfiak, szexi a mellbimbó piercing?

Figyelt kérdés

Régóta szeretnék, de nem tudom, hogy ez bejön-e a férfiaknak.


20/L



febr. 24. 15:41
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
80%

50 éves pasi vagyok öreg már az itteni hozzászólókhoz de azért véleményem lehet.:)

Szép mellben izgató a piercing ahogy izgalmas egy pasi számára a köldökben lévő is.

Szóval kedves kérdező ha neked tetszik vágj bele nyugodtan!

febr. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon sex. Totál odavagyok értük. 26N
febr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
44%
Számomra nem vonzó.
febr. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
71%

Attól mert nem vonzó miért kell lepontozni aki normális választ ad és esetleg tetszik neki?

Tényleg óvodások vagytok?

febr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
75%

24


Nyugi, valószínű, hogy éppen azok pontozták le, akik ilyen 80+ kilós debella tonna donnák, és nekik nem állna jól, ezért is pontozta le valaki a 16-os és 18-as válaszomat. Irigység.

febr. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
Mindekinek köszönöm a választ. A két oldalról golyós verzió tetszik. Nem lógnak a melleim és most kicsit megzavarodtam, hogy ennyi ember szerint rossz ötlet.
febr. 24. 21:07
 27/37 anonim ***** válasza:
86%

26


Nincs olyan, hogy "rossz ötlet". Csak rosszul kivitelezett. :D

Egyénfüggő, aki azt írta, hogy ne, az saját magából indul ki, mert ő maga nem tenné, de ők nem te. Ha neked tetszik, és akarod, akkor csináld. Önmagában nincs rossz döntés, perspektívában kell gondolkodni.

febr. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim válasza:
75%

Itt nem az a lényeg szerintem hogy másnak tetszik-e, hanem az hogy neked tetszik-e. Ha igen akkor nyugottan. Ha valakinek tetszel akkor azzal együtt is tetszeni fogsz neki vagy max hozzászokik és lehet neki is megtetszik. Azt nézd hogy neked tetszik e. Amúgy meg, szerintem a kisebb melekken jól néz ki, a nagyobbakon más nem anyira.

23/f

febr. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
71%

Ha szépnek találnád a cicid piercinggel akkor vágj bele, neked tetszik ez a fontos.

A partnerednek meg ha nem jön be majd kiszeded.

Én vagyok az ötven éves öreg, hidd el nekem mindig azt tedd amit szeretnél ami tetszik, így nem bánod meg soha hogy nem tetted meg.

febr. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
11%
A kérdező pasi!
febr. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!