Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúk, férfiak, szexi a mellbim...

Fiúk, férfiak, szexi a mellbimbó piercing?

Figyelt kérdés

Régóta szeretnék, de nem tudom, hogy ez bejön-e a férfiaknak.


20/L



febr. 24. 15:41
1 2 3 4
 31/37 anonim válasza:
78%
Istennő leszel. Főleg, ha sz orrodba és/vagy a puncidba is teszel. Én szivesen lennék veled ;)
febr. 25. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 gabor49 ***** válasza:
40%
nekem nem jön be 50/f
febr. 25. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem nagyon szexi. Ha vágysz rá, akkor mindenképpen vágj bele! 😉

F/38

febr. 25. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
70%

Nálam erősen határeset. Láttam olyat, akin jól nézett ki, és ízléses volt, de a többség szebb lett volna nélküle.


Ennek ellenére azt mondom, hogy ha erre vágysz csináltasd meg, mert a te tested, magadnak kell, hogy tetszen. Biztos, hogy nem szeretnék bele senkibe azért, mert van piercing a bimbójában, de ugyan úgy ki sem rugdalnám az ágyból emiatt. Ez nem ezen múlik.


Én egyébként szeretem a piercinget, köldök esetén például egy szép hasat nagyon jól kimel.

febr. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 mikeXxX ***** válasza:
70%
Nekem tetszene azt sugallnà ez a nő bevállalós ès nem prűd nő ! 44f
febr. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%
Én egészen addig azt hittem nem szeretem, míg egy gyönyörű nő gyönyörű mellekkel le nem vette előttem a felsőjét. Nem érdekelt hogy piercinges, kifejezetten jól állt neki. Azóta a feleségem is. Nem mérvadó az ékszer.
febr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
69%

Teljesen mindegy.

A mellbimbó viszont alapból nagyon szexi.

febr. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!