Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Budapesten hol lehet megbízhat...

Budapesten hol lehet megbízható piercert találni?

Figyelt kérdés
Nagyon profi piercert keresek Budapesten (ár nem számít), aki biztonságosan és alacsony kockázattal szúrna nekem mellpiercinget. Tehát olyat keresek, aki nem ma kezdte. Köszi előre is.

#piercing #piercer #Minőségimunka #Minőségianyag
febr. 26. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Zagyvai
febr. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Esetleg személyes tapasztalat alapján ajánlottad?
febr. 26. 23:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Zagyvai +1
febr. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én szavazatom Zsani, az Oh Baby Tattoo Studio-ban, az Andrássy úton ☺️ (Szúrnálak cím alatt is fut)

Nagyon precíz. Profi körülmények között dolgozik, titánium ékszereket használ, gondosan beméri, az időt nem sajnálva hogy minden teljesen szimmetrikus legyen, tapasztalatom szerint szinte fájdalommentesen dolgozik, és megfelelő tapasztalata van mellpiercingekkel is. Az utókezelést is szépen elmagyarázza sőt egy leírást is ad. A hangulat is barátságos, nyugodt. Visszajáró vendég vagyok :)

febr. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én az Invictus Tattoo-ban ajánlanám Mártit. Nekem Prince Albertet csinált, nagyon profi és nagyon kedves. Ha jól tudom tízen éve a szakmában van.
febr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!