Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Igaza volt a pasinak ezzel...

Igaza volt a pasinak ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nem olyan régen kezdtem el kicsit jobban foglalkozni magammal és arra gondoltam kiegészítem a külsőm és csináltatok szempillákat.

Viszont az egyik fiú barátom olyan megjegyzést tett miszerint a hosszú és nagy műszempillákat a prostiknak találták ki és az összképem szerinte ez miatt nagyon kihivóra sikeredett. (Egy piros miniruha volt rajtam meg magas sarkú bokacsizma plusz ugye smink és az említett szempillák nyilván) Volt valóság alapja annak amit mondott tényleg csak prostik és ribik néznek ki így ?

Ui:4d pilláim vannak ha valaki ért hozzá



márc. 6. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Csinálj azt, amit akarsz! Lehet hogy kozhely, de megosztanám;

Azoktól az emberektől kérdezem, akik úgy élték le az életüket, hogy "mit gondolnak mások", hogy végül mit gondoltak?

márc. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Véleményt kértél, itt az enyém: Nem volt igaza, számomra nem kihívó, hanem egyszerűen nem attraktív, már-már taszító.
márc. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Tök tüneményes rendes monogám lányok is hordanak pillát, mert nekik tetszik. Nem ettől lesz valaki prostis, hanem a kisugárzásától és a viselkedésétől. Viszont ne szépítsük, sokan előítéletesek ilyen külső tényezők miatt, sajnos akinek pillája van, műkörme van, póthaja van, rövid a szoknyája, stb, mindig fog ilyen megjegyzést kapni és messzemenő következtetéseket is levonnak róla.
márc. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Noren1989 ***** válasza:
78%

Így ebben a szettben volt vélhetően r1bancos.


Amit felvàzoltàl, egy buliszerkó.

Annak meg az a dolga, ami...

márc. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

Én csaj vagyok, szerintem ebben is van egy mérték, ami még normális, de vannak, akik túlestek a ló túloldalára, és már százlábú lesz a vége.



Sajnos sok helyen tényleg túltolják a pillások is a dolgot, és kicsit már sok amivel emberek mászkálnak...


[link]



Kezdetnek bemegy valaki egy klasszikra ebbõl, de aztán valahogy sokan a orosz megával távoznak.

Nem tudom hogy ez a pillás hibája, vagy a klines kap vérszemet....



Azt hogy a tiéd milyen, nem tudom megítélni.



Egyáltalán mitõl 4D? A 3D-t még értem, hogy nem csak lapos, de minden irányból.

Mi a negyedik dimenzió? Idõutazás?

márc. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%
Sztem nem volt igaza. Ennyitől még nem lesz ribis senki.
márc. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Pusztán a műszempilla még nem tesz ribissé senkit. A leírt szett így leírás alapján viszont eléggé "viszket a puncim" kategória. Ettől még állhat jól.
márc. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
A műszempilla eléggé túlzás. Ezzel már túl lehet tolni a dolgot, felesleges.
márc. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%

Ez az outfit tőled tényleg nagyon nagyon ribis volt. Még olvasni is rossz volt

Lehet hogy túlzott egy kicsit a barátod, de az összkép amit látott az tényleg nem egy aranyos kislány volt.

A műszempilla is önmagában ribis kicsikét.


Dehát, úgy öltözöl ahogy akarsz. Véleménye mindenkinek lehet.

márc. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!