Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el egy pasinak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el egy pasinak hogy szeretem ot vagy mit csináljak hogy rájöjjön?

Figyelt kérdés
Meg nem nagyon beszéltünk de én akkor is szerelmes lettem bele, azt hittem hogy ez csak egy fellángolás ezért nem is foglalkoztam vele de ez mar több mint másfél hónapja tart bennem, csak annyi hogy köszönünk egymásnak minden alkalommal mosolygunk meg néha szemezunk. 17/L o pedig 25/F

2017. dec. 31. 14:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Menj oda, és mond meg. Mit kell ezen ennyit trükközni?
2017. dec. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azon problémázom hogy ha elmondom o kinevez és utána ugyanúgy vele kell hazajonnom vagyis o hoz majd haza-.- és elég ciki ez
2017. dec. 31. 14:50
 3/13 anonim ***** válasza:
lol. :D 25 vagyok en is de en meg gyerekes vagyok nemileg. Ha o mar az akomoly fajta szemely nem hiszem hogy kapcsolatba menne veled
2017. dec. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Na és miért nem? Állítólag a szerelembe nem számít a kor...
2017. dec. 31. 16:21
 5/13 anonim ***** válasza:
Beszélj vele nyugodtan, bókolj, sokszor mosolyogj, nevess a viccein, nem baj ha béna ... :D
2017. dec. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A mosoly az mindig megvan:) mar akkor mosolygok amikor meglátom távolról sőt akkor is amikor rá gondolok:)
2017. dec. 31. 20:29
 7/13 A kérdező kommentje:
A beszélgetést én meg nem merem kezdeményezni akármit is csinálok, pedig a csaladombol mar mindenki beszelt vele kivéve én nem aki odavan erte-.-
2017. dec. 31. 20:33
 8/13 hobalazs888 válasza:
Mindenkèppen dumálj vele különben sohasem derül ki egyszerűen menj oda hozzá ès kezdj el dumálni mindegy miről időjárás vagy bármi utánna úgy is alakul ha közben nèha megèrint megsimítja a karodat vagy hasonló akkor tudhatod hogy bejösz neki de egy 25 èves pasinak ha elmondod az èrzelmeid ès esetleg mègsem tudná viszonozni akkor sem nevetne ki utánna ès hidd el a találkozás sem lenne ciki.
2018. júl. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mostmár addig eljutottunk, mert ugye o buszsofor hogy ha sétálok valahol és o jön velem szembe pl akkor megismer mosolyog meg köszön is.
2018. júl. 3. 05:49
 10/13 anonim válasza:

Egy 25 èves nem akar Tinilányt. Nem tudtok semmit nyújtani, sem az ágyban sem a kapvsolatban. Törödj bele, ez bukta.

Azèrt mosolyog rád mert lehet tetszel neki, de ha èpp gondolkodású nem fog veled össze jönni, max egy rihadarab leszel amit lecserèl. ✌️

2018. szept. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!