Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Esetleg valami ötlet pasinak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esetleg valami ötlet pasinak egy éves évfordulóra? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Már egy ideje gondolkozom rajta hogy mit adhatnék a barátomnak. Ezeken a bögre meg kép ajandekokon túl vagyunk és nem is tudom kezdem azt érezni ha megint valami hasonlót adnák unalmas lenne. Őszintén sosem voltam jó ajandekozasban legyen szó barkirol. De most mégis valami egyedi, személyes ajandekon gondolkozom :)

Mindketten 17 évesek vagyunk, tudom sokan azt mondják nem kell túlzásba vinni, fiatalok vagytok adj egy csokit stb.. De igen lehet hogy egyszer vége lesz de azis lehet hogy nem és most annyira különlegesnek érzem ezt az egészet köztünk hogy valami maradandó emléket szeretnék neki okozni.

Esetleg valakinek valami ötlet? Nem azért vagyok itt hogy ti mondjátok meg stb stb, csak hátha valakinek van valami jó ötlete amit feltudnak használni.

Előre is köszönöm mindenkinek :)



2018. ápr. 29. 09:52
 1/1 anonim ***** válasza:
58%

Süss neki valamit, menjetek el kempingezni, ott odaadod neki, vagy tűz mellett süttök/főztök együtt valamit, ajándéknak veszel valami apróságot, fölösleges túlzásokba esni, nem azért, mert ilyenkor hamar megváltozhat minden köztetek, hanem mert egyikőtöknek sincs fix keresete. Mi még a bögre, párna, póló kombinációt i kihagytuk. Évfordulóra írtunk egymásnak egy levelet, csoki és kész :D


Ui: "lehet hogy egyszer vége lesz" - nem kell negatívoskodni, hidd el, ha így gondolod az sose jó a kapcsolatra. Ne gondolj rá, akkor minden szép és jó lesz ;)

2018. ápr. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!