Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol vesztek, esetleg honnan...

Hol vesztek, esetleg honnan rendeltek ékszereket, legfőképpen gyűrűket?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán találok olyat, ami tetszik is nekem, jó árban van, és ami a legfontosabb, hogy nem lesz zöld tőle az ujjam.

márc. 9. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nőnek, férfinak? Ami nem bizsu és nem egy márkát képvisel az többnyire hasonló árban mozog mindenhol, kivéve a rozsdamentes acélt. Én a Westendben szoktam ékszert vásárolni leggyakrabban, szeretem a Golden Eye-t, de nagyon szép női arany karkötőt és férfi ezüst nyakláncot találtam a Jeneinél. Shopmarkban az Újvilág ékszerboltban vettem az egyik kedvenc ezüst gyűrűmet, nagyon szép kidolgozott és 8ezer körül lehetett, illetve férfi gyűrűket is láttam ott. ami jól nézett ki. Olyan boltot is találtam Westendben, ahol árulnak acélt. Az olcsóbb és nem fog tőle színeződni az ujjad. Apacsban vannak kevésbé szokványos gyűrűk.
márc. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nőnek, ezt elfelejtettem.

márc. 10. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!