Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit tegyek ha minden osztálytá...

Mit tegyek ha minden osztálytársamnak van műkörme, nekem nincs és bántanak miatta?

Figyelt kérdés
ápr. 12. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Van identitástudatod?

Ha van, akkor kitartasz amellett, amit vallasz, nem bambulsz be a sorba...

Ők annyira különbözni akarnak és egyediek akarnak lenni, hogy végül mind egyforma lett...

ápr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Szeretnél, csak a szüleid nem engedik?
ápr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Annak semmi értelme! Bántanak amiért nem úgy nézel ki mint egy r1banc? Ez most komoly? Kikkel veszed magad körül?
ápr. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ha azt mondanád, hogy ilyenek a barátaid, akkor azt mondanám, hogy kerüld el őket, mert az ilyen felszínes, buta gondolkodású emberekkel nem is érdemes egy társaságban lenni. De nyilván mivel az osztálytársaidról van szó, ez nem annyira opció. Igazából azzal mindenképp legyél tisztában, hogy itt nem veled van a probléma, és nem kell emiatt műkörmöt csináltatni. Rendben van az, ha valaki akar műkörmöt, és az is, ha nem. Ha valaki emiatt ítél, az nagyon gyerekes.
ápr. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A birkák szeretnek bégetni. Az ember úgy működik, hogy nyugtalanítja ha változást észlel, erre figyel fel, veszélyérzete van tőle. A természetben ez segítette a túlélést.


Nem veled van bajuk, ez ösztönös viselkedés. Ha legközelebb szekálnak, szólj vissza valamit ami velük kapcsolatos, le fognak kopni hamar.


Engem is sokat szekáltak mert már a suloban is picit barbie-san öltöztem de egy idő után nem érdekelt ki mit gondol meg visszaszóltam epéseket és akkor befogták.

ápr. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
76%
Egyébként a köröm ha tiszta és rendben van tartva,úgy is szép!!Egy műköröm az nem a sajátod.Növezd meg ,tedd rendbe és neked is szép lesz mű dolgok nélkül is!!Tönkre megy a köröm egyébként is az állandó ragasztástól,nem levegőzik.Te örülj,hogy te egészséges leszel!!!
ápr. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!