Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Be fog így gyógyulni a piercing?

Be fog így gyógyulni a piercing?

Figyelt kérdés
2 hete van fül piercingem, ma kiszedtem az egyiket de sikerült végül vissza tenni. A neten olvastam hogy egy hónapig nem ajánlott kiszedni. Nem fáj egyébként minden reggel és este fertőtlenítem.

ápr. 22. 19:55
 1/1 anonim válasza:

Porcban van?

Én nem ajánlom hogy kiszedegesd eleinte, összesen 14 piercingem van és mindegyikkel hónapokat vártam, mielőtt először kiszedtem. Az egyik piercingemet kb 7 hónap után kiszedtem 1-2 órára, és annyira összehúzódott, hogy alig tudtam utána visszatenni. Nem amiatt nem javasolt kiszedni, mert nehezebben gyógyul, hanem mert annyira "meggyógyul", hogy vissza se fogod tudni rakni. Szerintem egy ideig hagyd, tisztogasd, és érezni fogod úgyis, ha már teljesen be van gyógyulva.

ápr. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!