Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen igazán csókálló rúzst...

Mendy98 kérdése:

Milyen igazán csókálló rúzst ajánlanál?

Figyelt kérdés

Első randin a párommal már meg is tapasztaltuk milyen az, ha az arcomra, sőt még az orromra is felkerül a rúzs, meg az ő arcára is kerül egy csomó.

Igazándiból vicces élmény volt, nevettünk rajta és leszedtük, viszont azóta inkább nem kenek fel rúzst amikor találkozunk, pedig szeretnék.

Imádok rúzsozni. Sokkal magabiztosabbnak és szebbnek érzem magam vele, de azt se szeretném, ha folyton összekennénk egymást. Egyszer vicces volt, de rendszeresen már zavaró lenne.

Tudtok nekem ajánlani olyan igazán csókálló rúzst?

Olyanra lenne szükségem amiből van élénkvörös vagy sötétpiros.



#piros #vörös #rúzs #csókálló #Maszatolásmentes
ápr. 23. 03:09
 1/5 anonim ***** válasza:
MAC-Locked Kiss ink
ápr. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazság szerint 11 ezer forintért már eléggé drágállok egy rúzst, max olyan 7 ezer forintot terveztem erre költeni.
ápr. 23. 12:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor keress.
ápr. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy számít-e hogy matt vagy pedig nem, de pl. a Maybelline stay matte tényleg tartós, DE nekem pl. szárította a számat, és tudom, hogy sokaknak szintén, viszont sokaknak meg egyáltalán nem szárítja. Szóval ez olyan, hogy ki kell próbálni, hogy beválik-e. De amúgy árban jó, sok szín elérhető, szóval én amúgy ajánlom, ha beválik valakinek, akkor ilyen árban marha jó.
ápr. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, azt máshol is ajánlották, lehetséges, h azt próbálom majd ki. Köszönöm.
ápr. 24. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!