Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit lehet mondani a tanároknak...

Mit lehet mondani a tanároknak erre?

Figyelt kérdés

Néhányszor kihúztam a szemem fekete szemceruzával és azóta mindegyik b.aszogat, hogy hogy nézek, ne csináljam, pedig jól áll, és nem azért teszem, hogy tetszek akárkinek is, az nem érdekel, elsődleges célom, hogy magamnak megfeleljek. Erre órán elkezdik taglalni, hogy én szemceruzát használtam, és mindenki röhög rajtam, pedig egyszerűen csak ennyi volt:


[link]


Nem tetszik, hogy ennyiért leszólnak, holott mások hajat festenek, körmöt és kék szemmel mászkálnak.


2010. okt. 28. 17:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%

Mint akinek bemostak... -.-"""

Az oké, hogy magadnak akarsz tetszeni, de ez így ronda, gagyi és nem éri meg talán, hogy a tanárok is baszogassanak. Majd délutáni meg hétvégi programokra húzd ki a szemed, suliba minek.

2010. okt. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit darkos. Amúgy engem is leszóltak, megszégyenítettek, mert párszor feketével húztam ki a szememet, holott volt olyan lány, aki szegcses tűsarkúban grasszált egész nap.

szerintem azért van, mert nem szokták meg, hogy sminkeled magadat, vagy mert egyszerűen így akarják kiélni magukat...

2010. okt. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
"K*rva anyad pedagogus b*zmeg!" -en ennyit szoltam annak idejen, mert egy tanar leszidott az egesz osztaly elott, hogy ki volt ruzsozva a szam, kozben meg a mellettem ulo lanynak rikitott a festettvoros haja, a melette ulonek meg annyi festek volt a szemen, hogy mar folyt le! Szoval szerintem ertelmeset nem lehet nekik valaszolni, mivel igazabol nem is azzal van baja, hogy festik magukat a gyerekek, hanem valszeg a te szemelyeddel. Nem vagy streber, nem gazdag befolyasos emberek a szulied stb. Ez van.
2010. okt. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%

Csak annyit mondj neki, hogy oké, megértettem, legközelebb nem festem ki magam.

Mert full igaza van...

2010. okt. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Lehet valakinek nem tetszik, a válaszolók közül, de most nem azért kérdeztem. Lehet nem szokták meg tőlem, de éppen annyi jogom van ennyihez, mint bárki másnak és a képen most szar minőség van, mert lusta vagyok egy rohadtul rosszul sikerült nap után ( nem a szemem miatt, ma csak egy valaki említette meg ) és fáradt vagyok. De ez nem ide tartozik... Csak azt akarom mondani, hogy teljes képet ha mutatnék, akkor észre lehetne venni, hogy nagy szemem van rövidlátás miatt és ha kihúzom ceruzával nem látom magam olyan gülüszeműnek...
2010. okt. 28. 17:39
 6/13 anonim ***** válasza:
46%
Nem azt mondtam, hogy nem tetszik (amúgy jól néz ki), vagy nincs ''jogod'' hozzá. Csak tényleg nem iskolába való. Meg amúgy is, annyi aberrált g.ci mászkál szabadon, nem kell feleslegesen felhívni magadra a figyelmet.
2010. okt. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Akkor ha tudtok valami olyan minimális szemfestést, amibe nem szólhatnak bele, akkor készséggel fogadom.... :(
2010. okt. 28. 17:53
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Csak egy kis szempillaspirál és mégis szép.


[link]

Ugyanez,plusz egy kis szemceruza.


[link]

[link]

Ez meg szemhéjtus,ami nagyon szép,csak tudni kell felvinni.Én ezt szoktam suliba használni.

Ł/15 ^^

2010. okt. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


Mert nekünk gimiig nem engedték, és nem is volt baj, kibírtuk. Ne lázadj, mert abból jó nem sülhet ki!

Amennyiben idősebb vagy: Kicsit vékonyabban húzd ki, mondani nem tudom mit lehetne, hiszen ha visszaszólsz, lehet, hogy csak magadnak ártasz...esetleg valami más, természetesebb szemfestési módot használj, ami nem látszik annyira.

2010. okt. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
annyit tanácsolnék, hogy a szemhéjadat ne fesd ki, vagy nem tudom egyáltalán ki van-e, de képen úgy tűnik, tényleg spirálozd rendesen ki, ha még nem csináltad kell egy kis gyakorlat, hogy belejöjj, meg ne vidd túlzásba; ha vízállót veszel, az kitart egész nap. Amúgy mennyi idős vagy, hogy beszóltak? Gimiben már nem érdekli őket, általánosban pedig én sem ajánlanám.
2010. okt. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!