Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit lehet mondani a tanároknak...

Mit lehet mondani a tanároknak erre?

Figyelt kérdés

Néhányszor kihúztam a szemem fekete szemceruzával és azóta mindegyik b.aszogat, hogy hogy nézek, ne csináljam, pedig jól áll, és nem azért teszem, hogy tetszek akárkinek is, az nem érdekel, elsődleges célom, hogy magamnak megfeleljek. Erre órán elkezdik taglalni, hogy én szemceruzát használtam, és mindenki röhög rajtam, pedig egyszerűen csak ennyi volt:


[link]


Nem tetszik, hogy ennyiért leszólnak, holott mások hajat festenek, körmöt és kék szemmel mászkálnak.


2010. okt. 28. 17:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
68%
Tegyél rá. A tanároknak semmi közük ahhoz, hogy te hogy sminkeled magad. Ha már nagyon unod, akkor egyszerűen mondd meg neki, hogy nem túl intelligens dolog téged az egész osztály előtt baszogatni, mert ennyi erővel te is fikázhatnád az ő sminkjét, frizuráját, ruháit stb.
2010. okt. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem is mondták már, hogy nem kéne annyira festenem magam és igaza volt mert nagyon festettem magam még pár hónapja de akkor nem érdekelt..most változtattam és csak annyit festem magam, hogy felül kihúzom a szemem szemhélytussal meg alul halványan szemceruzával + egyéb dolgok (alapozó, púder, szempillaspirál) de nem azért változtattam mert a tanár mondta hanem mert szeretek változtatni 1-2 havonta. A képből én nemsok mindent látok, így talán soknak tűnhet de ha az egész fejed látszódna szerintem nem lenne olyan vészes..
2010. okt. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem is mondták, mert színes szájfényt használtam. Amikor a másik padban egy lánynak kék és zöld festett haja volt, és fekete sminkje. Valaki pedig rikító pirosra festett műkörmökkel írt egész nap! Ilyenkor téged nem szeretnek, nem azt hogy mit csinálsz. Ez csak indok.
2010. okt. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!