Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » SÜRGŐS! Van egy 4 mm-es...

SÜRGŐS! Van egy 4 mm-es fültágítóm, csavaros végű. A fülem bedagadt és hátul nem tudom lecsavarni? Többi lent!

Figyelt kérdés
Tehát friss még a dolog, tegnap raktam be a tágeszt a fülembe. Csak ki akartam szedni megtisztítani, és nem tudtam a hátulját lecsavarni a fülcimpám pedig be van dagadva. Piercinges ki tudja szedni?? - bocs a hülye kérdésért, muszáj volt a ? jel:D - aki tud vmi normális infót írni az írjon légyszi, sürgős lenne!! És nem vagyok kíváncsi a fültágeszt fikázó válaszokra, szóval az ilyenek kíméljenek!! Előre is köszi!!
2010. okt. 28. 20:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
kitudja szedni, de ha megpróbálod magadnak összenyomni ami ugyebár fájni fog és lehet utánna vérezni is akkor kitudod csavarni magadnak is . csak ugye megkell érte szenvedni
2010. okt. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
próbáltam magamnak lecsavarni, csak az a baj, hogy ahogy próbálom csavarni úgy forog benne a tágesz is:S és összenyomtam úg meg ugye tényleg vérzett, és most léggé bedagadt :S mondjuk nem fáj szerencsére:)
2010. okt. 28. 21:03
 3/13 A kérdező kommentje:
egyébként köszi az infót:) remélem szerencsével járok holnap a piercingesnél:S:D
2010. okt. 28. 21:05
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha van gumikesztyűd próbálgathatod. Elől lefogod a peremet hátul meg csavarod megint a anyát.

Nekem is volt peremes és kesztyűvel megindult a dolog

18/F

2010. okt. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Várj vele egy kicsit,hogy lemenjen a gyulladás. Nekem amikor anno 6mm volt,akkor szilikon volt benne és annyira bedagadt,hogy le kellett vágnom a peremét és csak úgy jött ki.

Kenegesd valamivel és várj vele egy kicsit:)

2010. okt. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
fuhh gumikesztyű az épp nincs itthon:S de lehet holnap beszerzek egyet:D mondjuk most lehet azzal is nehezebben menne, mert eléggé bedagadt :S egyébként köszi:)
2010. okt. 28. 21:16
 7/13 A kérdező kommentje:
utcsó válaszadónak is köszi:)
2010. okt. 28. 21:17
 8/13 A kérdező kommentje:
egyébként mivel érdemes kenegetni??
2010. okt. 28. 21:19
 9/13 anonim ***** válasza:

Legjobb a tetran.

És most h jön a hideg napközben is. érdemes bekenni. mert a tágító átveszi a hideget az meg tud fájni sebes furatban :)

18/F

2010. okt. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2010. okt. 28. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!