Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire fog visszamenni a...

Jozsocska kérdése:

Mennyire fog visszamenni a 12es fültágítóm? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Már másfél éve megvan, sokszor volt begyulladva. Pár napja vettem ki (acél és szilikon volt váltogatva benne) és nem akar egy icipicit sem összemenni.. Egyáltalán össze fog menni? Ha igen mennyire és mennyi idő alatt? Hogy segíthetném, hogy gyorsabban menjen? KÖSZÖNÖM ELŐRE IS!!
2011. márc. 3. 00:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Minek kellett betenni? Most aztán várhatod.
2011. márc. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
sajnos nem önszántamból kellett kivennem.. :)
2011. márc. 3. 12:39
 3/6 anonim ***** válasza:
a 12esnek elvileg teljesen vissza kéne mennie. kérdeztem egyszer egy tetkóst és azt mondta nem szabad semmivel "segíteni" majd magától indul el a gyógyulás. lehet hogy neked sokkal tovább fog tartani.. kíváncsi vagyok mi lesz veled.
2011. márc. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm:D

hát én is kíváncsi vagyok, hogy mi lesz velem :'DD

2011. márc. 3. 16:43
 5/6 anonim válasza:
Egyik ismerősömnek 12mm-es tágítója volt és félév alatt ment össze arra a méretre, hogy épp a fülbevaló beleférjen, másik ismerősömnek meg 24es volt és majdnem 2 évig várt amíg összement, a másik megoldás ha nem akarsz várni, akkor piercinges szerintem vállalja, vagy kórházban, szikével megvágják a lyukat és kb. 1, másfél hónap alatt összeforr, azzal meg csak az a baj, hogy fáj és heges marad. :\
2011. márc. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:D
2011. márc. 10. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!