Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan kezdjem el magam...

Hogyan kezdjem el magam "szebbé" tenni smink segítségével?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok és szeretném magamat " szebbé tenni" és abban kéne segítség milyen "sminkészletet" alakítsak ki magamnak.Ebben melyik márkák a legjobbak?Korektor stb.Alapozót még nem szeretnék használni :S.

Képben így tudom kifejezni magam xD: [link]



Szóval hogy nézhetnék ki én is ahogy a képen lévő nőci?


2010. nov. 4. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
hát ez le van korrektorozva és alapozózva is :D
2010. nov. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor alapozóba melyik a legjobb? és korektor akarok használni..xD
2010. nov. 4. 18:07
 3/8 anonim ***** válasza:

alapozó, púder, korrektor, de csak ha Tényleg szükséged van rá és még akkor sem tanácsolnám, mert csak ront a bőrödön

mattító tonikot használj, vagy bármit ami mattít ha szükséged van rá

amúgy csak szempillaspirál, szemceruza (nem feltétlenül fekete ha), a bőröd színétől kicsit sötétebb, természetes árnyalatú szemhéjfesték, ajakápoló, átlátszó szájfény

2010. nov. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
alapozó, szempillaspirál, szájfény.
2010. nov. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat :)!
2010. nov. 5. 17:02
 6/8 anonim ***** válasza:

Alap sminkkészlet:

Alapozóra szerintem még nincs szükséged, egy púder is tökéletesen megteszi a Te korodban :)

Púderből én a miss sporty "So Matte" nevű termékét ajánlom, nekem tökéletes.

Kell még egy szempillaspirál, nekem ebben az Avon mistakeproof spirálja jött be, ennek az egyik oldala spirál, a másik oldala pedig egy "hibajavító" amivel tökéletesen el tudod tüntetni, ha pl összekened magad valahol a spirállal (az elején gyakran előfordul, nyugi) :)

Aztán még egy sötétebb barna szemceruza, pl a "basic" márkájú szemceruzák tökéletesek Neked és nem is drágák.

Végül két fajta szemhéjpúder, az egyik legyen 1-2 árnyalattal sötétebb, mint a bőröd, a másik 4-5 árnyalattal legyen sötétebb a bőrödnél, az előbbivel "alapozod" a szemhéjat, az utóbbival a külső oldalát árnyékolod.

Ezen felül kell még egy színtelen szájfény, pl Rimmel - Jelly Gloss, ez alá mehet egy szép vékonyan felvitt rózsaszín, vagy színtelen labello alapozásnak, és a labello tetejére a szájfény, de ne legyen túl vastag a réteg :)


Egy nagyon fontos dologra lesz még szükséged: egy sminklemosó tonikra. Minden este rendesen mosd le a sminket, így nem ártasz az arcbőrödnek. Sok szerencsét a sminkeléshez, írj, ha kíváncsi vagy még valamire.


Hű, jó hosszú lett, remélem, tudtam segíteni :)

2010. nov. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jujj utolsó nagyon sokat segítettél *.*.!!!

Nagyon szépen köszönöm <3!!!

2010. nov. 7. 09:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit, tényleg ha bármi kérdésed van, írj privit nyugodtan, nagyon szívesen segítek, csinálom már pár éve :)
2010. nov. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!