Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek a képen...

Mi a véleményetek a képen lévő lányról? Min kéne javitania? Jó ez a haj neki? ha nem akor mien állna jól?

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 19:19
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
mar megint te ?
2010. nov. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Sokkal jobban áll a hullámos haj, mert az egyenes még jobban nyújtja a hosszúkás arcod. Szép, tiszta bőröd van:)
2010. nov. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Nem vagy csúnya, de nem vagy tisztában az adottságaiddal, ezért elég sokat rontassz az összeképen. Az ennyire vasalt haj előnytelen a hosszúkás arcodhoz. A hullámos haj sokkal jobban áll, mert optikailag szélesít. A felcsatolt fufrud is felejtsd el, legalábbis ebben a formában, mert rémesen előnytelen, kifejezetten lófejet csinál. Valamint ez a "flegmapofa" is inkább égő, mint menő már, úgyhogy ezt is mellőzd.
2010. nov. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Rendben..:)

Megkell hogy nőljön a frufrum, mert nagyon kicsi még.

Nehogy azt hidd hogy tiszta a bőröm:)

2010. nov. 4. 20:21
 15/24 anonim ***** válasza:
Szép vagy, csak meg kéne tanulnod lazán tartani a szemöldöködet.
2010. nov. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Köszi:)rendben van:)
2010. nov. 4. 22:28
 17/24 anonim ***** válasza:
Hord úgy a hajad, ahogy a második képen van.
2010. nov. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Áhh, már megint te? :D

Szép vagy, de frufruuuuut, legalább oldalfrufrut, mert nagyon lóarcod van, hiába vagy szép, sokat ront. És tényleg cikis ez a pózolgatás is. :D Csak lazán, nem kell olyannak lenni, mint mindenki más az osztályban.

2010. nov. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Áhh...már megint én..:)

asszem most hétvégén ráveszem anyum a fodrászra..:)

sötétebb hajszínt szeretnék :D

2010. nov. 5. 09:50
 20/24 anonim ***** válasza:

Hmm,szerintem jól teszed,jól állna egy sötétebb hajszín(ahogy én látom). (:

Szerintem hagyd el a sötét(ebb) sminkeket,mert nagyon sokat dobna rajtad egy világosabb,szolidabb smink,ami barnás árnyalatú.

Pl.: Az a finomabb,világosbarna szemhéjfesték aminek kicsit ,arany' hatása van.Tehát ilyen krém állagú,nem feltűnő,és nem sokban különbözik a bőröd színétől.+Felül szemhéjtus,szempilla spirál,és ha nagyon elengedhetetlen alul is kihúzhatod a szemed,szerintem nagyon jól állna neked. (: + Egy halványabb szájfény,vagy bőrszínű rúzs.

Olyasmi mint itt a 0:28-nál : http://www.youtube.com/watch?v=M79pY7c3GX4 csak az a lágyabb,halványabb változata.


Amúgy nem vagy csúnya,szép az arcod,és ahogy a többiek is mondták hagyd el ezt a lelapított vasalt hajat,mert még hosszúkásabbnak tűnik tőle az arcod. Szerintem is jobb ha nem csatolod föl a frufrud. (:

13/L

2010. nov. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!