Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fülbevalót szeretnék de nem...

Fülbevalót szeretnék de nem engedik, hogy vegyem rá?

Figyelt kérdés

Mindenféle hülyeséget mondanak hogy káros hatása lehet mert idegek vannak a fülben..De hát mindenkinek van szinte?

15/f


2010. nov. 6. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Csáó!

Nekem is volt régebben,nagyon sokat kérleltem szüleimet én is,de középsuliban megengedték:)

én egy 1,2 mm-es patkót szúrattam,nem fájt annyira(pedig elég vastag volt),rendesen kellett ápolni meg minden,egy ideig semmi baja,de utánna nagyon csúnyán begyulladt,és nőtt a lyuk mellett egy vadhús,nagyon csúnya volt,és ki kellett vágatnom,tehát nem bírta a szervezetem,pedig allergiamentes titánium volt,most vok 19 éves,és egyáltalán nem hiányzik:D

szóval én azt mondom,több hátránya van,mint előnye..

ha feltétlenül akarsz,akk aranyat tegyél bele kis karikát,annak kevesebb az esélye,h begyullad:D

2010. nov. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ne vedd rá őket. tudják mi a jó neked.
2010. nov. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Már nem divat fiúknak, inkább ne... A karika tényleg kiment, 1-2 leppukkant rokkernek meg punknak van még, a köves meg irtó gáz.
2010. nov. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azzal érvelhetsz, hogy ez nem egy végleges változtatás, mivel nyom nélkül be tud forrni a fül.

Az érvük, már bocsánat, de baromság, az egész bőrt behálózzák az idegek, azért érzünk nyomást, fájdalmat, ha nem lennének, akkor nem éreznénk, ki ér hozzánk.

Ennyi erővel azt is mondhatták volna, hogy ne vegyél fel ruhát, mert az is érintkezik az idegvégződésekkel...

2010. nov. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak steril körülmények között szabad kilyukasztani a fület és azonnal bele kell tenni az arany fülbevalót. Minden mástól be fog gyulladni. Nézd meg, fiuknak már nem divat, Deutsch Tamás se hordja.
2010. nov. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jó, véleményt nem mondok róla, hogy szerintem hogynéz ki...

De egyébként semmi káros hatása nincs. :D Nem tudom max az lehet, ha fémallergiád van. Szóval csak steril fülbevalóval és ha teheted piercingesnél szurasd(!) ki. Ha nincs fémallergiád utána tehetsz bele ezüstöt is szerintem, ha van akkor inkább nemesacélt.

Nekem fémallergiám van, és a nemesacélt eltudja viselni egész szépen a bőröm és az orvosi fémet is. 6 lyuk van a fülembe, és semmi káros hatása nincs rám. :D

17L

2010. nov. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát nekem pár hónapos koromba szúrták ki a fülem :D azért azt nem mondanám hogy nyom nélkül összeforr, mert nekem volt hogy évekig nem hordtam fülbevalót és nem forrt be, lehet hogy azért mert nekem már megvan születésemtől....

amugy semmi káros nincs benne

19/l

2010. nov. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem már a születésem után, a kórházban szúrta ki az ápolónő tűvel. Nem értem, miért paráznak ennyit a szülők! XD
2010. nov. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert a kérdező fiú és nem lány.
2010. nov. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!