Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fülbevalót szeretnék a porcba,...

Fülbevalót szeretnék a porcba, de nem engedik a szüleim. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik, és már régóta szeretnék. Azt mondták hogy nem, mert nekik nem tetszik, meg ez után úgyis jön majd a tetoválás is, és a többi peircing. Pedig nekem azok nem tetszenek, csak ezt szeretném, egy kis követ, vagy karikát tennék bele. De nem engedik. Pedig szerintem nem vagyok hozzá már annyira fiatal. Hogy győzzem meg őket? :)


[link]

/A felső arany kis pontra gondolok/


15/L


2011. máj. 8. 15:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Menj el, oszt lövesd ki. Mit tehetnek?
2011. máj. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
15 évesen? viseld el, hogy nem engedik... várj vele pár évet még, vagy tényleg menj el és lövesd ki, aztán tudj rá, ha nem engednek sehova egész nyáron
2011. máj. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

szerintem ha nem engedik ne lövesd ki mert ha ki meg be tennéd folyton attól csak begyulladna és az ilyen piercingek amik a porcban vannak nehezen gyógyulnak és hamar beforrnak.

én a tragusomba csináltam egy piercinget tavaly, mikor nyáriszünetre hazajöttem olyan 6 hónap múlva anyámék kiszedették velem és be is forrt.:(

2011. máj. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem értem miért azzal jönnek hogy nekik nem tetszik, hisz nem ők viselik. Egyáltalán nem feltűnő vagy kihívó (ha erre hivatkoznak) inkább diszkrét. Attól félnek, hogy te is átveszed a mai stylet (piercing, tetkó..). Ki tudja? Lehet hogy egyszer meg is fog tetszeni! :) Szerintem ülj le velük egy nyugodt pillanatukban és kérd meg őket, hogy bízzanak a szavadban. Remélem sikerül!
2011. máj. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
szerintem menj el és csináltasd meg. nem ők viselik. minden szülő szeretné megtartani a gyerekét annak az édes kicsi tündér lánykának aki kiskorában volt, de serdülsz, és ma már divat a testékszer. sőt, egy sima fülbevalóval abszolút semmi gond nincs. egyébként jó tanács: porcba NE LÖVESS, hanem szúrasd, különben úgy begyulladhat, hogy nem leszel képes aludni rajta, és előbb utóbb ki kell venned a fülbevalót, nagyon sok ilyen esetről hallottam már.
2011. máj. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

19:34

Ezt a fülbevalót nem mindig porcba lövik! Tehát a hozzáértők tudják meddig lehet elmenni a lövéshez. Nekem porc alatt van és lőtték. Egyáltalán nem fájt még utána se. Szerintem mindenképp porc alá kérd!

2011. máj. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csináltasd meg és kész. Én sem kértem engedélyt sose, mit tehettek? Megszokták 2-3 nap alatt, csak az elején új és nem tetszik nekik, de hamar megnyugszanak.
2011. máj. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ugyanmár, ennyi lázadás legyen már benned, 15 éves vagy :S


Nem tetkóról beszélünk, nem is hajfestésről, csak egy ártatlan fülbevalóról, ami ha már nem tetszik majd kiveszed és úgy eltűnik a helye, mintha sose lett volna...

2011. máj. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

hát szerintem 15 évesen még nem a világ vége, hogy nem lehet ott fülbevalód.:)

Amúgy vannak olyan karikák, amiket úgy is viselhetsz, hogy nem lövöd át a füledet...

az Apacsban pl. tudsz ilyet venni...:)

2011. máj. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
20:17 igen , de a kérdés így kezdődött : "Fülbevalót szeretnék a porcba.."
2011. máj. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!