Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak smink tetoválás eltávolításában?

Figyelt kérdés
Van e már olyan módszer amellyel a szemöldök tetoválásomat eltávolíttathatnám anélkül, hogy behegesedne vagy nyoma maradna. Egyáltalán utána nőlne még szemöldököm? XD Utána olvastam már de nem nagyon tudok ezeknek az oldalaknak hinni és jó lenne ha vki megosztaná a tapasztalatait.
2010. nov. 6. 16:50
 1/4 A kérdező kommentje:
légyszi segítsetek már annyira utálom elrontották felemás és undorító:'(((((((((((((((
2010. nov. 6. 16:55
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos a tetoválásokat nem lehet hegesedés nélkül eltávolítani. A sminktetoválásokat pedig végképp nem, mivel olyan területekre kerül, ahol a legérzékenyebb a bőr.

A szemöldöknél pedig még szőr is van, így kizárt hogy el tudják távolítani a szőr teljes kihullása nélkül.

2010. nov. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!

az én kozmetikusom tutira kijavítja Neked!

Az e-mailedre megírtam a nevét!

Sok sikert!!

2010. nov. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm megkaptam az e-mail-t és fel is fogom keresni ahogyan időm engedi:)
2010. nov. 7. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!