Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Üdv! A fülembe szeretnék...

Üdv! A fülembe szeretnék piercingeket rakni, és az lenne a kérdése, hogy ha magamnak kilyukasztottam ( steril tű+fertőtlenítő), utána egyből tehetek bele piercinget? Kép lejjebb:a legfelső piercingekről lenne szó (tüskék).

Figyelt kérdés

És egyszerre lehet többet is? Nem megterhelő a szervezetre? Ha nem lehet egyszerre többet egy fülbe( ezek lennének az első darabok) akkor milyen időközönként lehetne?


[link]


A megtisztelő válaszokat előre is köszönöm. :)


2010. nov. 6. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Tehetsz bele egyből pc-t, de figyelj hogy akkora branüllel szúrd amibe belemegy a pc, mert porcon nem biztos hogy át tudod tolni önmagában a pct.

Szúrhatsz egyszerre többet, de nem biztos hogy lesz ozzá kedved, emrt nehéz ráfogni ha már az egyik lyuk fáj :)

kérdezz nyugodtan ha valami kétséged van...nem vagyok szakmabeli de szúrtam már egy pár ilyet...

2010. nov. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csináld meg egyedül. Ez szakember feladata. Fertőtlenítés és érzéstelenítés, hiszen porcról van szó.
2010. nov. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fülporcba magadnak nehéz és kockázatos szúrni.

Ebből adódik h ha ferdére sikerül a furat mindig be lesz gyulladva és fájni fog.

Ieneken nem éri meg spórolni.

18/F

2010. nov. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Annyi meg annyi ilyen kérdés van már...

Szúrhatod magadnak, én is mind a 15-t magamnak szúrtam, egyszerre többet is szúrhatsz, és igen rögtön teheted bele a PC-t, ha csak nincs fém allergiás vagy akármi akadálya.

2010. nov. 7. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat :))
2010. nov. 7. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!