Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kilyukasztottam magamnak a...

Kilyukasztottam magamnak a fülem, mit tehetek az ellen h ne gyulladjon be?

Figyelt kérdés

ezüst van benne és elég macerás volt ahogy lyukasztottam..és ha begyullad akkor mit tehetek?

15/l


2011. szept. 17. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Vegyél alkoholt patikában.
2011. szept. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az ezüst baktériumölő hatású fém.
2011. szept. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Jó a vodka is fertőtleníteni. Az is tiszta szesz.
2011. szept. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
van itthon alkohol, és le is fertőtlenítettem, de ha mégis begyulladna akkor mit tegyek? és mennyi időnte fertőtlenítsem?
2011. szept. 17. 21:59
 5/7 Dia90' ***** válasza:
Nekem is ki van lyukasztva a fülem, de nekem be is gyulladt. Én Betadine kenőcsöt használtam rá, az fertőtleníti, és gyakran kellett mozgatni a fülemben a fülbevalót. Mikor a köldökpiercingem begyulladt, az orvosom Elocom kenőcsöt írt fel rá, és pár nap múlva teljesen meggyógyult, az használható fülre is.
2011. szept. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:D:D köszönöm
2011. szept. 17. 22:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért olyan nagyon gyakran ne mozgasd, az is irritálhatja. De tény hogy kell, nehogy "beragadjon" :D
2011. szept. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!