Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet OPI körömlakkot...

Hol lehet OPI körömlakkot vásárolni Debrecenben?

Figyelt kérdés
tudom neten lehet rendelni,de én szeretném testközelből megnézni a színeket,ráadásul olcsóbb is lenne
2010. nov. 9. 08:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Én itt Kecskeméten fodrász és műkörömkellékesnél szoktam megrendelni, de itt sincs meg minden szín, hogy meg tudjam nézni. Ajánlok egy linket, de így írd be, ahogy van, mert koreai az oldal. Itt az összes OPI szín természetese fénynél le van fotózva és nagyon jól látszik.Én azóta úgy rendelek, hogy itt megnézem.

Sokat segít, ha a nevét Google-be beírod és a képtalálatokat megnézegeted, én mindig így rendeltem és sosem csalódtam.

De inkáb a link.


[link]

2010. nov. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szent Anna utcai fodrászkellékesben már láttam, sztem ott
2010. nov. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1.válaszoló:nem is tudtam hogy ennyiféle szín van ,tényleg jók a fotók köszi:)amúgy tartós? mosogatást pl bírja?

2.:köszi!! megnézem:)

2010. nov. 10. 16:14
 4/7 anonim ***** válasza:

Én úgy kenem fel, ahogy a nagy könyvben meg van írva.Először zsírtalanítom, autána alapozó lakk, Crystal Nailstől, körömlakk( azt vettem észre akkor bírja sokáig, ha vékonyan van 2 rétegben felkenve) utána pedig Crystal Nails Defender, vagy OPi Rapid dry top coat 1 rétegben.

Így volt már,hogy 4 napig bírta, úgy,hogy még virágot is ültettem,d e volt, hogy 1 nap után pattogzott, szerintem azért, mert vastagon kentem fel és nem vártam meg a száradási időt.Ha vékonyan kenem, sokáig bírja.

De ettől függetlenül csak OPI-t veszek, mert nagyon megéri az árát, olyan színei vannak, ami másnak nincs és olyan fénye, hogy csak na. Igazán professzionális.

Ha tetszik valamelyik, akkor írd be googleba és nézd meg a képtalálatokat, hogy lásd minden fényből, rengetegen raknak fel így képet a kifestett körmükről.

2010. nov. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ez fura, mert én legutóbb maybelline colorama-t használtam (kb.600 Ft), először zsírtalanította, aztán két vékony rétegben felkentem (se alap se fedőlakkot nem használtam), és egy hét után még semmi baja nem volt, másfél hétig volt fenn, és akkor úgy nézett ki mint sok lakk 2 nap után.
2010. nov. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Eu bőrtípustól is függ, akinek zsíros a bőre, annak a körme is hamar zsírosodik és ledúrja lakkot.
2010. nov. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ma van szerda már vasárnap óta fent van a lakk és még mindig szép és ez haladás mert más lakknál már lepattogott volna simán főzés mosogatás pakolás mellett ,rövid a körmöm szóval a körömszélek kevésbé hajolhatnak meg,így nem pattog le, jah és mosogatáshoz vettem kesztyűt.!:)

az az oldal amit belinkeltél tök jó,

2010. nov. 17. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!