Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gáz, hogy nem sminkelem magam?

Gáz, hogy nem sminkelem magam?

Figyelt kérdés

16/L vagyok. Eddig 1szer voltam kisminkelve akkor se önakaratból..

Az egyetlen amit mindig használok, ha elmegyek itthonról az a fekete szemceruza, mert szeretem ha a szemem feltünöbb.

A böröm elég szép, nincsenek börhibáim... az egyetlen bajom, hogy karikásak mindig a szemeim, de egyelöre nem tervezem csak emiatt sminkelni magam...


Szempillaspirálon gondolkodok csak egyelöre, mert az is a szemem emelné ki még jobban...


Vélemények?


2010. nov. 12. 15:50
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

én kb fél éve használok szemceruzát meg szempillaspirált, azelőtt még azt sem használtam. szerintem egyáltalán nem gáz, sőt az a gáz, valaki minden napra kikeni magát úgy, hogy 5 kilo vakolat van a fején..

17L

2010. nov. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
58%
Nem... én sunáználak :D
2010. nov. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nem gáz.

Ugyan én már 21 vagyok, de én se használok túl feltűnő sminket.

Max bulikba szoktam jobban sminkelni, de akkor sem 5kg vakolattal.

Amúgy csak szemcerka és spirál, ennyi.

2010. nov. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem, sőt!


nem kell szempillaspirál se

2010. nov. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Vannak elég sokan elrettentö példák.. akik annyira kivannak kenve, mintha gumiból lenne az arcuk.. aztán csodálkoznak, hogy pár év múlva milyen ronda az arcuk..
2010. nov. 12. 15:55
 6/28 A kérdező kommentje:

Na örülök, hogy nem olyan vészes dolog... azt hittem leszólást kapok, hogy hogy lehet ez:D


Amúgy bocsi a fogalmazásért, ma nem nagyon megy :)

2010. nov. 12. 15:56
 7/28 anonim ***** válasza:
61%

a 3. vagyok


na pont olyan ne akarj lenni, akiket leírtál. ők majd megnézhetik az arcukat egy jó 10 év múlva.

2010. nov. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Nem. Szerintem sem gáz. :) Én sem használok többet a szemceruzánál :D Mondjuk az olyanokat akiken tényleg 5 kg vakolat van én sem nagyon csípem. De hát az ő dolguk :))


16/L

2010. nov. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Több eszem van annál, hogy az ilyen agyatlan próbababákat utánozzam, inkább vagyok egyedi, mint tömeggyártott... :)
2010. nov. 12. 15:59
 10/28 anonim ***** válasza:
Nem gáz, egyáltalán.
2010. nov. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!