Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gáz, hogy nem sminkelem magam?

Gáz, hogy nem sminkelem magam?

Figyelt kérdés

16/L vagyok. Eddig 1szer voltam kisminkelve akkor se önakaratból..

Az egyetlen amit mindig használok, ha elmegyek itthonról az a fekete szemceruza, mert szeretem ha a szemem feltünöbb.

A böröm elég szép, nincsenek börhibáim... az egyetlen bajom, hogy karikásak mindig a szemeim, de egyelöre nem tervezem csak emiatt sminkelni magam...


Szempillaspirálon gondolkodok csak egyelöre, mert az is a szemem emelné ki még jobban...


Vélemények?


2010. nov. 12. 15:50
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Számomra már hamar kiderült. Vagy te vagy a befolyásolható és ezért azthiszed, hogy más is olyan mint te, vagy csak szeretsz okoskodni.


Hm.. valószínüleg mindkettö.

A vitát befejeztem.

2010. nov. 13. 17:38
 22/28 anonim ***** válasza:
szevasz, ostoba blabla papagáj.
2010. nov. 16. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Továbbra is érdekel ki mit gondol erröl :)
2010. nov. 27. 00:00
 24/28 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem gáz :)

én sem sminkelem magam,sőt szerintem az osztályomból max 2-en vagyunk akik nem sminkeljük magunkat.

Örülök neki,h nem kell smink :)

15/L

2010. nov. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de ha zavar, hogy karikásak a szemeid, akkor fedd el egy kis korrektorral. Attól még nem leszel mű :)
2010. nov. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Egyátalán nem gáz. Nagyon jó dolog, hogy nem használsz sok sminket. Szerintem a szemceruza és a spirál bőven belefér. A spirált azért ajánlom, mert tényleg nagyon szépen kiemeli a szemed :) ez a jó tulajdonságod maradjon meg és ne legyél olyan, mint én :/ Én nagyon sok sminket használok, mert nagyon csúnya arcbőröm van. Vakolat nélkül nagyon csúnya lennék. Ha Te szép vagy smink nélkül akkor eszedbe ne jusson többet kenni a kelleténél :DDD
2010. nov. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Csak a szemeim kicsik szerintem, ezért használom a szemceruzát :)
2010. nov. 27. 18:21
 28/28 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig a válaszokat, de az elején láttam, hogy nem akarsz olyan lenni, mint a többi..Attól, hogy nem fested magad, attól sem leszel egyedi.. Nagyon sokan vannak, akik nem sminkelik magukat! Persze egyetértek veled, nekem sem tetszik, ha valakin annyi alapozó van, hogy szinte már formázni lehet az arcát.. De egy kis púder mindenképp feldobja az arcot.. Én csak szemcerkát, spirált és egy kis púdert használok! Egyszer próbáltam az alapozót, mikor elrángattak bulizni :D De nekem elviselhetetlen volt!:) A szemem nekem is karikás, bár természetes fénynél annyira nem látszik! L/18
2010. dec. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!