Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek egy szolid...

Mi a véleményetek egy szolid műkörömről?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, gimnazista elsős és szeretnék egy szolid, francia műkörmöt... Szerintetek már való nekem, mi a véleményetek...
2010. nov. 15. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Szép, és igényes, de nem hinném, hogy neked szükséged lenne ennyi idősen műkörömre.
2010. nov. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! Persze hogy való! :) Ird be googleba h műköröm és kiad szép franciákat is :)
2010. nov. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is szép lenne:)
2010. nov. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
semmi brutálisat nem akarok, csak szolid kicsi franciát. :D az se való?
2010. nov. 15. 20:53
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem simán neked való,ennyi idősen nekem is volt csillogós francia és tök szép volt :)

Ha meg nem tetszik,akkor úgyis le nő az magától :)

2010. nov. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
annyid lehet
2010. nov. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
szerintem az sokkal igényesebb, ha valaki méltóztatik ápolni a körmeit, ahelyett, hogy műt rakat fel. nekem nem tetszik a szolid sem, és szerintem sem való 15 éves lánykának a műköröm, de hát ízlések és pofonok 21/L
2010. nov. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tudod hány ilyen korodbeli lányt látok, akinek ez az undorító hegyes műkörme van? Csak 15 éves vagy és nincs kiábrándítóbb egy ilyen látványnál. Ez k@rvásít.

Arról nem is beszélve, hogy neked nagyon balesetveszélyes még.Inkább fesd valami klassz fiatalos színre. A fiúk sem szeretik az ilyen, folyton azt hallom, hogy megjegyzéseket tesznek ilyenkor, hogy @ur.ás.

2010. nov. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, hát anyuká sem akarja megengedi... ugyhogy várok még vele... :) :( :D
2010. nov. 16. 14:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Helyesen döntöttél, hogy nem csináltatsz. 15 évesen még kicsit vagy hozzá. Nem tudom, hogy az írást mennyire befolyásolja, de suliban nem lehet, h kényelmetlen? Ápold a körmeid, reszeld, lakkozd, és akkor minden oké:)
2010. nov. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!