Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szolid, szép, vörös hajú...

Szolid, szép, vörös hajú lánynak jó ötlet egy ilyen tetoválás?

Figyelt kérdés

Egy tetoválást szeretnék a gerincemre. Úgy gondolom, hogy a gerinc tetoválások nem olyan népszerűek, talán ezért is tetszik. És persze sokat nézegettem, és a szép alakú lányokon szerintem nagyon szép tud lenni. Bár sokan azt mondják, hogy nem nőies. Kb. ekkorát szeretnék: [link]


Nagyon tetszenek a rózsás tetoválások (kedvenc virágom, és az is lesz amíg élek:)). De valamivel egyedivé tenném, és nem csak bimbókat szeretnék, szerintem így túl egyszerű.

És persze nem akarok a stílusomtól teljesen elütő dolgot magamra varratni. Vörös hajam van, amit a hátam közepéig növesztenék, hófehér bőröm, és szeplős a vállam. A testem szép, nem vagyok kövér, derekam, csípőm teljesen jó (kb mint a figurának a képen).


Ha írnátok erről véleményt, esetleg ötletet tetoválással kapcsolatban azt megköszönném. Csak mert érdekel...


2011. júl. 28. 17:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a stílusa, én például ekkora tetoválást nem varratnék magamra!:) Nem tudom nekem túl nagy. Sokszor az egyszerű mutatósabb :) én pl a vállaim vonalába, a hátamra egy mondatot szeretnék tetováltatni de azt is 10cm hosszúságba és 1,5 cm magasságba!:)
2011. júl. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

De amúgy széép:)


1.kommentáló

2011. júl. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha neked ennyire tetszik akkor csináltasd meg,a te tested,de az ÉN véleményem az hogy ne...nekem nem tetszik semmilyen tetkó,főleg nem nőn..tényleg nem nőies.Azon kívül meg a hátadon úgyse látod szóval sok értelme sincs.

Esetleg ha tényleg nagyon szeretnéd és BIZTOS vagy benne hogy nem bánnád meg,akkor először hennával csináltass egyet.

Azzal is látod hogy milyen lenne,tetszene-e,az "veled van" pár hétig és eltudod dönteni hogy akarod-e vagy sem.

2011. júl. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én is gondoltam már valamilyen szövegre, mintával vagy csak úgy magában. Valamire, amire azt mondhatom, hogy igen ez én vagyok, és az én ötletem volt! :)

Semmiképp sem csináltatnék olyat, amivel mindennap összetalálkozok az utcán...

2011. júl. 28. 18:09
 5/10 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: Jól megfontolva dönteném el... Ez a hennás, kipróbálás jó ötlet!
2011. júl. 28. 18:28
 6/10 hot_kiss ***** válasza:
Gyönyörű ez a tetoválás. Nekem nagyon tetszik.
2011. júl. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És szerintetek is ritka a nőkön a gerincen lévő tetoválás? Vagy csak én gondolom/veszem észre így?
2011. júl. 28. 19:26
 8/10 anonim ***** válasza:

Nagyon szép! *-* Ez nagyon tetszik, pedig általában nem tetszenek a tetoválások.

De ha hosszú hajad van, akkor ez a tetoválás csak strandon látszana ha felcsatolod, meg a párod látja majd.

Nekem férfiakon nem tetszenek a tetoválások, csak nőkön. :D

2011. júl. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ezért is tetszik annyira, mert nem látná mindig mindenki, csak amikor én azt akarom. :)
2011. júl. 30. 13:00
 10/10 anonim ***** válasza:

szerintem ha kicsit felturbózod akkor nagyon szép lesz!! Szerintem gondold át jól és ha biztos vagy benne akkor csináltasd meg...

Egyébként azért nem olyan népszerűek a gerinc tetoválások mert iszonyatosan fáj, kb annyira mint a bordáknál szóval nagyon...

19/L

2011. nov. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!