Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményed a műkörömről?...

Mi a véleményed a műkörömről? Tetszik?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért és milyen formájú, színű, ha nem, miért nem?

Légyszi a korotokat és a nemeteket is írjátok oda, köszi!

18/l


2011. ápr. 27. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
szar, mivel nem természetes, ergó csak ribancoknak van...
2011. ápr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem csak ribancoknak van, azoknak is, akiknek csúnya a körmük vagy épp a műköröm jön be.És lehet egészen szolid, szinte valódi körömnek tűnő műkörmöket is látni.

Ettől függetlenül nekem személy szerint nagyon nem tetszenek.Kivéve párat, de a legtöbbjük tényleg elég mű és csicsás.

2011. ápr. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet ízléses is egy műköröm, de nekem az az alapvéleményem, h amíg van saját körmöm, addig inkább azzal megyek el egy manikűröshöz, főleg ha vki nem rágja szét a körmét és szép formára nő, akkor csak egy kis reszelés, fehér lakk a körömvégre és aztán átlátszóval átkenni. Én ezt a francia típust szeretem, és szerintem a legtöbb esetben szebb az ember saját körme, de persze ez is csak ápoltan mutat jól.
2011. ápr. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja és 16L.
2011. ápr. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A nagyon hosszú már elégé gáz.És a kissé kockább alakú.Max a fehér vagy a francia. 15L
2011. ápr. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

akkor szép, ha ízlésesen, igényesen van megcsinálva (szakember által) és a "tulajdonosa" tudja viselni.

a kínais, ragasztós körmöktől a frász kiráz!

2011. ápr. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
az utobbi időbe művészet lett belölle:D 18 évesen simán:) nagyonszépek..
2011. ápr. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!