Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Orrpiercing méret gondok,...

Orrpiercing méret gondok, kicsi vagy én vagyok béna?

Figyelt kérdés

Na szóval elég nagy piercinget kaptam, amikor szúrták, ki szeretném cserélni vékonyabbra, nagyon pici kővel.

Ma elmentem az Apacsba megvettem a legkisebb spirál végű piercinget, de egyszerűen nem tudom bele tenni...

Lehetséges, hogy az én orromhoz túl kicsi azért nem tudom beleforgatni? Most vissza tettem az eredeti vastagabbat, az szépen vissza ment pedig...

Esetleg ti is jártatok már így??


2010. nov. 18. 16:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Persze. A spirál piercing eleve hülyeség. Veszélyes is ha beakad és marha nehéz betenni.

Menj vissza az apacsba és vegyél egyenes, hajlítható végű orr piercinget (200 Ft). És L alakban hajlítsd meg.

2010. nov. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!