Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol ajánlanátok orrpiercing...

Hol ajánlanátok orrpiercing lövetést?

Figyelt kérdés
Pesten lakom, és az érdekel, hol jártatok már és mik a tapasztalatotok, orrpiercing téren. Előre is mondom, hogy sajnálom, ha valakinek rosszul sült el, de érdekel, ha van nem jó hely!
2011. aug. 8. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lövetést? Azt sehol.


Szurassad, mert fontos a szög amiben az ékszer van, pontosnak kell lenni.

Ha rossz szögben van benn az ékeszer, irritálhat, kieshet, beakadhat vagy szimplán csak rosszul néz ki.


Ezen kívül a lövés roncsolhatja a porcot, ami fél éven túl gyógyul csak, és nagyon problémás ha egyszer szétmegy.

2011. aug. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1.-nek igaza van:) Hallgass rá!!!! Hol laksz, merre felé? Így minden infó nélkül nehéz ajánlani. Lakhatsz az ország 2végében akármerre, és akkor nem hiszem, hogy ez miatt utaznál:D
2011. aug. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

2.vagyok

BOCSI, nem láttam előbb, hogy Pesti vagy:S

Na akkor ajánlom a Westendben levőt:)

2011. aug. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Westend, de mindenképp szúrasd, kevésbé kellemetlen utána, hamarabb gyógyul.
2011. aug. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi. :-) én is azt akartam, de érdekelt. ezek szerint ajánljátok.
2011. aug. 9. 11:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Westendbe ha nem múltál el 18 akkor kell szülői engedély:)
2011. aug. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
16 vagyok, de amúgy se akartam a hátuk mögött intézni a dolgot! :D Nem az a fajta vagyok. ;-)
2011. aug. 12. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!