Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Ha SZÁJFÉNYT (vagy...

Lányok! Ha SZÁJFÉNYT (vagy RÚZST) használtok, mivel éritek el, hogy EVÉSNÉL nem kenődik el/ nem megy tönkre/ nem ragadnak bele a morzsák?

Figyelt kérdés
Szeretek szájfényt/rúzst használni, de hogy emiatt egész nap ne egyek... nevetséges. Viszont nem akarom minden falat szendvics után előkapni a zsebtükröt és újrakenni a szám, mert az is röhejes. Mondjak le a szájfényekről??? Van egy pár, nem szeretném őket elpazarolni... :)
2010. nov. 19. 21:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálam is ez van, én úgy csinálom, hogy gyorsan benyomom a kaját, aztán újrafestem:D

2010. nov. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Köszi! Sajna én lassan eszem, de akkor megpróbálok fejlődni! XD


Még ötlet???

2010. nov. 19. 22:15
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nemtom... Én meg állandóan lenyalogatom, letörlöm, lecigizem szal ha fél órát fenn van az már király...
2010. nov. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Néha nekem is "eltűnik"... Ha meg nem, teleragad morzsával. Brr.
2010. nov. 19. 22:28
 5/22 anonim ***** válasza:

hali :D

ruszozd be a szád tegyél ráá púdert és aztán valami féényt...így tovább fentmarad ha lepuderezed az elso színt :D

2010. nov. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszi, okvetlenül kipróbálom! :)
2010. nov. 19. 22:47
 7/22 anonim ***** válasza:
Én szemceruzával festem a szám, ez csak nagy családi ebédek közben kopik le egy kicsit. Akkor meg gyorsan újrafestem, amúgy is mindig megnézem a fogaimat étkezés után, hogy ne legyen cikis helyzet :) Úgy értem, hogy nem-e ragadt közé valami...
2010. nov. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Köszi, ez eddig eszembe sem jutott! Milyen színű szemcerkát használsz??
2010. nov. 20. 08:37
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Rózsaszín, kék, zöld, lila stb. De én sokszor úgy sminkelek, mint egy travi :D

Márkát nem nagyon figyelem, olyat szoktam, ami ha kisit a bőrödhöz ér nem folyik, nem olvad meg, hanem keményebb de azért mégis jól fog.

2010. nov. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
kicsit*
2010. nov. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!