Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Ha SZÁJFÉNYT (vagy...

Lányok! Ha SZÁJFÉNYT (vagy RÚZST) használtok, mivel éritek el, hogy EVÉSNÉL nem kenődik el/ nem megy tönkre/ nem ragadnak bele a morzsák?

Figyelt kérdés
Szeretek szájfényt/rúzst használni, de hogy emiatt egész nap ne egyek... nevetséges. Viszont nem akarom minden falat szendvics után előkapni a zsebtükröt és újrakenni a szám, mert az is röhejes. Mondjak le a szájfényekről??? Van egy pár, nem szeretném őket elpazarolni... :)
2010. nov. 19. 21:59
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Sebaj, akkor kenegetek rendületlenül! XD

Köszönöm a játékot minden kedves résztvevőnek, aki pedig akar, írjon még! XD

2010. dec. 6. 16:24
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia,én nem tudom másnál hogy van, de én amúgy is óránként újrakenem a számat mert magától lejön mégha nem is eszek semmit :D lebeszélem, vagy én nem tudom :D de kajálás előtt meg direkt letörlöm mert egyszerűen nem bírok úgy enni, hogy ott van az a ragacsos cucc, meg belemennek a morzsák, elkenődik. Szóval előtte még nem rakok fel, vagy letörlöm és evés után újrakenem :) 15/L
2013. jan. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!