Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Linkelnétek képet...

Lányok! Linkelnétek képet arról, hogy néz ki felkenve a BARNA szempillaspirál?

Figyelt kérdés
Hiába írtam be google-be magyarul, angolul, csak feketéket dob ki, ahol meg barnát ír, túl kicsi a kép és alig látszik valami.. Vagy ha esetleg ti is barnát használtok, és van róla képetek (ahol jobban látszik), azt is megköszönném!
2010. nov. 20. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Hm hát a google tényleg nem segít most :S youtube-on sok sminkes videó van, szerintem nézz körül ott :)
2010. nov. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nem egészen off, de nem a kérdésre fogok válaszolni.

Nekem szőke a hajam, kék a szemem, a szemöldököm valahol a világosbarna és a szőke között tanyázik, így én barna szempillaspirált használok. Nem konkrétan látod, hogy barna vagy fekete, hanem lágyabbnak, természetesebbnek hat a barna a világos hajú/szemöldökű lányoknál. Barnával úgy ki tudom festeni, hogy nem állapítod meg, hogy nem a saját színe, feketével meg hát... nagyon elüt a környezetétől. Miért szeretnél barnára váltani, ha eddig bejött a fekete?

2010. nov. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Ennél jobbat nem találtam, de biztos nem csúnya amúgy.

2010. nov. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 nebula ***** válasza:
képet nem tudok de szép és ha a hajad is barna akkor természetes hatása van(annak ellenére h nem az xD) legalábbis nekem :)
2010. nov. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi szépen az eddigi válaszokat. :-D


Kedves Első, köszi a tippet!


Kedves Második, köszi, hogy ezt leírtad, egyáltalán nem volt off. :-) Azért gondoltam a barnára, mert a 2 feketémet most dobtam ki (már túl régóta használtam őket), és úgy gondolom, a barna szememhez, hajamhoz menne a barna. Meg teljesen természetes hatást szeretnék (semmi dúsítás, göndörítés, hosszabbítás, csak egy kis színe legyen). Egyébként is régóta izgatta már a fantáziám, milyen lenne egy színes (nem fekete) spirál -persze kéket azért nem vennék! XD


Kedves Harmadik, köszi a képeket, én nem találtam ennyire jókat!


Kedves Negyedik, én is erre gondoltam, úgyhogy szerintem belevágok. Avontól fogok rendelni, így ha nem tetszik, vissza is veszik. :-D

2010. nov. 21. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!