Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nektek hány parfümötök van?...

Nektek hány parfümötök van? Nekem 3db különböző évszakokra. Nektek menyi ami fölött pazarlásnak érzitek?

Figyelt kérdés

jún. 16. 18:58
 1/10 A kérdező kommentje:

Mondjuk akár nano influencereknél amiket látok..főleg egynéhány nőnél, lehetetlennek tartom hogy eltudja használni.

100/250ml kiszerelésűekből vagy 15db, meg minden másból az ilyen nem tudom megérteni. Kb mire eljutna a végére az egyiknek már ott porososik a polcon.

jún. 16. 19:01
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Ezért veszek már szinte csak mintákat és mini kiszereléseket. Így lehet egyszerre nagyon sok minőségi illatod anélkül, hogy túl sok helyet foglalna.

A kedvenceimet állandóan újraveszem ilyen kicsiben, de mindig kipróbálok valami újat is.

Van olyan parfüm is, amit nagyon szeretek, de évente csak pár alkalommal fújok fel. Vagy annyira speciális, hogy nem illik mindenhova. Erre is jó ez a módszer: nem kell megvennem nagy üveggel, de mindig kéznél van, ha kell.


Az óriási parfüm felhőkről is leszoktam már. A kedvenc niche illataimból amúgy is kevés kell, a mikro-dózis is egész nap érződik. Olyannyira, hogy így is megdicsérnek érte, de nem kell azt hallgatnom, hogy fuldoklanak miattam.

Válaszolva a kérdésedre: már csak 2 van nagy méretben. Mintából 50+.

jún. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
90%
2
jún. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1
jún. 17. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

1


Ha nagyon extrázni akarom akkor 2, téli és nyári, de nem minden èvben van kedvem ehhez.

jún. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Metionin ***** válasza:
86%

Istentelenül sok, mert egy barátnőméknek parfümös üzletük volt és a felszámolásakor 50+ üveggel kaptam. Meglepően keveset tudtam eladni, volt amit elajándékoztam de ami tetszett, megtartottam, így 30 körül van, többsége 30 millis. Asszem egész életemre le van tudva a parfüm :D


Amíg magamnak vettem, amúgy 2-3 volt a max amit tartottam. 1 téli, 1 nyári és egy különleges alkalmakra.

jún. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Különösen nem érdekelnek a parfümök 1db van és kb 2 évig használom. Ez is ùgy jött, hogy ismerőstől kaptam egy mintát, hogy neki büdös, na nekem annyira megtetszett magamon, hogy azonnal vettem egy nagy kiszerelést. Anyumnak mániája a parfüm, de 5-6 fajtánál nem használ többet ezt is évszakokra bontva használja.
jún. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Iszonyat válogatós vagyok az illatok terén, így 2db van, egy jó meg egy rossz idős. Sokáig nem is volt egy darab sem, hosszú évekbe telt, mire rájuk találtam.:D
jún. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
51%
Nekem legalább 40 :). Avon tanácsadó és koordinátor vagyok. Mintákat mindig kipróbálom és ami tetszik azt rendelem be csak normál kiszerelésben. Én szeretem váltogatni az illatokat. Évszakok szerint , de alkalom szerint is mást szoktam felfújni. :) Van kis hordozható parfümösöm, kb 5 ml-s. És délután fel szoktam frissíteni az illatom :) Nem félek hogy nem használom el.
jún. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Nekem is van vagy 7-8,viszont van egy elméletem.Ritkán veszek olyat amit már használtam mert annyi fajta létezik,hogy egy élet sem lenne elég,hogy végig próbáljam mindet ,és addig is reménykedem,hogy mindíg lesz jobb
tegnapelőtt 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Utazásra, élményekre elköltött pénz nem számít pazarlásnak?

Nyilván mindenkinek a saját pénztárcájához mérten.

Pazarlásnak számít, ha a rizs főzővizébe belefőzök egy vöröshagymát az íze miatt, majd utána kidobom?

Vagy csak akkor lenne pazarlás, ha mindenféle felhasználás nélkül dobnám ki?

MIért tartok mindent idő pazarlásnak?

Ha szabadidőmben csinálok valamit valamért mindig ennek érzem

Közgazdaságtani kérdés: az infrastrukturális beruházásokat miért tartják sokan pazarlásnak?

Szerintem a modern gazdaság, meg úgy általában az emberi társadalom alapja az infrastruktúra: utak, vasutak, erőművek, telekom, pénzügyi, oktatási, egészségügyi, szociális infrastruktúra, igazából minden formája olyan haszonnal kecsegtet össztársadalmi szinten, amit...

Most igénytelen lennék, mert pazarlásnak tartom a fél-1 órás frizura beállítást?

Van 1 frizura, ami tetszik, de ehhez vasalni, meg waxolni kellene a hajam. Egyik haveromnak is hasonló típusú a haja. Azt mondja, 1 óra kb mire így megcsinálja MIDEN NAP. És én meg pazarlásnak tartom, hogy minden nap 1 órát csak a tükör előtt szórakozzak. És...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!