Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan tudnám anyukámat...

Hogyan tudnám anyukámat meggyőzni, hogy lehessen szemöldök piercingem?

Figyelt kérdés

Csáó!

Abban kellene segitség, hogy nagyon-nagyon szeretnék szemöldök piercinget...

De anyukám nem engedi :S

Lécci segitsetek nagyon szeretnék egy szemöldök piercinget

Válaszokat előre is köszii :D


2009. jan. 13. 19:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Először is hány éves vagy?
2009. jan. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

14 leszek...

De hidd el h én ilyen korán érő vagyok mindenki szerint és minden vágyam egy szemöldök pc

Ezért volt egy kis vita az osztályfőnökömmel...

ő sem engedi én meg mondtam neki h semmi köze hozzá...

2009. jan. 13. 20:13
 3/13 anonim ***** válasza:
végre egy normális anya aki figyel a gyerekére és nem hagyja, hogy azt csináljon amit akar. Te 14évesen inkább tanulj, ne ezen járjon az eszed. majd ha nagy leszel és tudsz értelmesen gondolkodni, akkor csináltass. Én szeretem a pc-ket és a tetkókat de a szemöldök pc szerintem elég gáz! a másik ha érzékenyebb a bőrőd és begyullad, elég gáz. Ráadásul elég csúnya nyoma lesz utána ha kiveszed. És hidd el normális melóra majd felnőttként nem vesznek fel ilyennel a fejedben!
2009. jan. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 14 évesen a köldökömbe akartam pc-et és Anyukám nem nagyon akarta megengedni,de nyolcadik után rávettem és ő kísért el!

Tudom,hogy a tanácsom nem nagyon fog tetszeni,de azt javaslom,hogy várd meg,amíg elballagsz és a középiskolákban már engedik az ilyeneket is és nem fognak a tanárok sem szólni!Akkor pedig már anyukádnál is nagyobb eséllyel indulsz szerintem!

Várj türelemmel!

2009. jan. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ezzel mindel tisztába vagyok!

Sokat olvastam már a szemöldök pc-ről és szerintem nem olyan gáz SŐT

Lehet h az lesz belőle, hogy elmegyek az ismerősömhöz és megcsináltatom...

Tudom milyen nagyot kockáztatok de akkor is nagyon nagyoin nagyon szeretnék!!!!

2009. jan. 13. 20:24
 6/13 A kérdező kommentje:

A 2. kommnt irójának:

A tanárok NEM tilthatják meg, hogy lehet -e test ékszerem vagy nem!

A házirendet elkértem és átolvastam! A pc-kre semmiféle utalás nincs benne! Szóval ez azt jelenti hogy csinálhatok nyugodtan !

2009. jan. 13. 20:27
 7/13 anonim ***** válasza:
azért a köldök pc kicsit más mint a szemöldök. A köldök nem látszik, mindig takarja a ruha, de a szemöldök... ha a mi középsulinkban (!) ilyet meglátott volna a diri, azonnal kivetette volna. Ötödéven (19évesen)csinálhattak az osztálytársaim, de akkor is húzták érte a szájukat!
2009. jan. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Harmadik válaszoló vagyok:Ebből nagy balhé lesz és ezt tapasztalatból mondom!Ugyanis amikor én megcsináltattam a köldökömbe a pc-et,utána sajnos begyulladt és ki kellett szednem(nem az én hibámból):(,de én mindenképp akartam,hogy legyen egy pc-em,ezért az orromba csináltattam egyet,Anyukámmal tudta nélkül és amikor hazajöttem...hát..képzelheted,hogy mekkora balhé lett,napokig nem szólt hozzám!

Azóta is megvan,Anyukám megbékélt vele,de ezzel nem azt akartam mondani,hogy te is tedd meg anyukád tudta nélkül,főleg nem ilyen fiatalon...majd középsuliban!

Fogadd meg a tanácsokat,mert te fogsz rosszul járni,ha megcsináltatod!

2009. jan. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én kb. egyidős vagyok veled.A mi évfolyamunkban van egy lány akinek a szája fölött van piercingje.A mi osztályunkban nagyon lenézik azt a csajt.Szerintem várj még vele mert gondolom nem akarod hogy téged is lenézzenek.Nem biztos hogy le fognak de van rá esély.Meg tudod ha valaki rád néz (és még értelmesebb is)rögtön levon egy következtetést a piercingről...............................
2009. jan. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha a suli házirend nem engedi, akkor várj, míg olyan helyre nem kerülsz, ahol ilyen megkötés nem lesz.
2009. jan. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!