Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan tudnám anyukámat...

Hogyan tudnám anyukámat meggyőzni, hogy lehessen szemöldök piercingem?

Figyelt kérdés

Csáó!

Abban kellene segitség, hogy nagyon-nagyon szeretnék szemöldök piercinget...

De anyukám nem engedi :S

Lécci segitsetek nagyon szeretnék egy szemöldök piercinget

Válaszokat előre is köszii :D


2009. jan. 13. 19:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Egyébként figyelj, kislány, 14 éves vagy, nektek több a jogotok az iskolában már, mint egy tanárnak. Picit a kötelességeitekre is kéne figyelni. Jól tanulsz? Tudod, én nem vagyok piercing ellenes, ha valakinek jól áll, az még tetszik is, de nem ettől leszel érettebb és nagymenőbb a társaidnál, ez biztos. Nem ok nélkül próbálják ezeket megkötni a suliban, egyrészt minden értékedért te felelsz, másrészt gondolnak arra is, hogy bizonyos helyzetekben ez veszélyes is lehet (pl. torna órán). Mi nem véletlenül nem hordhattunk hatalmas karika fülbevalókat, de ha valakinek mégis olyan ékszere volt, ki kellett venni arra az időre, még a karórát és a gyűrűket is levettük.

Én nem fogom tiltani a gyerekemet, de el fogom neki magyarázni, hogy ésszel viseljen ilyeneket, és gondolja meg alaposan, és az természetes, hogy csak akkor engedem, ha emellett a kötelességeit is elvégzi a tőle telhető legjobb szinten.

2009. jan. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát te mg 14 se vagy. Hidd el én is érettebb vok a koromnál, de mikor én 13voltam, így visszagondolva, (eltelt 3év) rengeteget változtam..te is fogsz még.

Én szeretnék nyelv pc-t, de megvárom h 18legyek,mert nem akarom h betetetem aztán meg megbánom.

2009. jan. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Annak a válaszolónak szeretnék üzenni, aki azt írta, hogy szemöldök piercinggel nem vesznek majd fel normális melóra. Nos, ha ez így is van, akkor az pontosan az olyan torz gondolkodású emberek miatt van így mint ő. Mégis mi köze van a munkateljesítményhez annak, hogy mi van rajtad? Semmi! Mellesleg nekem van nyelvpiercingem, két fülpiercingem, szemöldökpiercingem és egy nagyon komoly cég könyvelője vagyok. Ennyit erről.
2009. okt. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!