Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Piercinget szeretnék a szám...

Piercinget szeretnék a szám fölé, csak nem tudom hogy jobb vagy bal oldalra csináltassam? Véleményt légyszi.

Figyelt kérdés
kérdeztem anyukám, szerinte jobb oldalra jobb, de bal oldalon van a szépségpont. bnőm szerint bal oldalra..(mondjuk ő biztos oda fog mert jobb oldalt az orrában van pc :D) egyik bnőmnek is bal oldalon van, és a legtöbb embernek szintén baloldalt...most nemtudom. sztem nekem jobban állna jobb oldalt..
2009. jan. 15. 17:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha elmész piercingeshez tedd magad elé és nézd meg hol áll jobban.


És az sem mellékes, hogy amikor grimaszolsz vagy mosolyogsz melyik oldalra húzod a szádat :) nekem ezért kerül bal oldalra :D

2009. jan. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy sokaknak van bal oldalon, de kevesen tudják, hogy a legtöbb embernek "dől" valamerre az arca. Ez érthetőbben azt jelenti, minden embernek az arca egyik fele fotógénebb, mint a másik, és ez mindenkinél eltérő. Nekem mikor azt mondta, hogy engem jobbról érdemes fotózni, utána otthon egyből csináltam magamról pár képet és rájöttem, hogy az arcom jobb felén sokkal szebbek, lágyabbak a vonásaim, ami képen egyértelműen látszott. Tehát ha valamiért úgy érzed, hogy jobb oldalon jobban állna, az emiatt van. :-)
2009. jan. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
35%

Jó ronda leszel, különösen 10-20 év múlva vele is, nélküle is (mármint a heg miatt). Biztosan el akarod szni az arcodat, hogy aztán csak olyaskinek tetszél, aki nem az jellemző, hogy képes tisztelni és szeretni?


Persze más kérdés, ha mazochizmus áll a dolog mögött, mert akkor ez a megfelelő eszköz a sikeres boldogtalanság felé.

2009. jan. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Fél miliméteres lyuk marad utánna ha kiveszi:DDDDDDDDDDD Mint egy tág pórus.
2009. jan. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gondolkozz el rajta !! Ha sokáig ott marad tényleg marad helye, higgy nekem 40 éves vagyok és börgyogyászaton dolgozom, ezzel nem azt mondtam hogy ne csináltass ilyet, ez a te döntésed, de tudd, késöbb mejd megbánod hogy volt valamikor olyanod !!!
2009. jan. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
100%
Nekem baloldalon van.És kiakartam venni kb egy évre rá gondoltam biztos nem fog annyira látszani.Nekem több hónapon keresztül csak a a szám belsejében forrt össze kívül meg megmaradt a lyuk.Így vissza raktam mert a lyuk helye csúnyább.
2009. jan. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Itt mindenki arra biztat, hogy játszd ki a párodat, a háta mögött tégy meg valamit, amiről tudod, hogy ellenére van. Persze, az a fene nagy öntudat, hogy majd Ő alkalmazkodik HOZZÁD, és nem fordítva, mert a lényeg, hogy neked minden meglegyen.


(Hát gratulálok minden eddig hozzászólónak! Nyilván számos sikeres párkapcsolatotok volt már.)


A lényeg, hogy ha az illető valóban a párod, akkor valamennyire neki is köze van ahhoz, amit magaddal teszel. Ha a párod valóban. Ha csak két ember vagytok, akik semmit nem hajlandóak feladni a másikért, és csak úgy épp egymás mellett ültök, akkor persze csinálj piercinget. De akkor az illető nem a párod (= valaki, akivel egy egésszé egészítitek ki egymást), hanem max szexpartner.


Remélem, érted a különbséget, és ennek fényében döntesz.

2009. jan. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
FENTI VÁLASZ nem ide jött! Rossz helyre kopipészteltem, bocsánat!
2009. jan. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!