Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit kérjek szülinapomra? Okos...

Mit kérjek szülinapomra? Okos telefont, vagy hajhosszabbítást?

Figyelt kérdés
Ti melyiket választanátok? :)
2010. dec. 1. 21:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
én előbb nézem meg egy csaj haját, mint a telóját, szal adott:) 21/F
2010. dec. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Ez igaz, viszont a teló hasznosabb.. Várok még válaszokat! Előre is köszönöm!:)
2010. dec. 1. 21:13
 3/24 anonim ***** válasza:
én a csaj telóját nézem meg előbb
2010. dec. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
71%

TELEFON!


Én nem tudnék büszke lenni egy olyan hajra, ami csak úgy oda lett biggyesztve. Ráadásul a környezeted számára is egyértelmű, hogy nem a te hajad!:)


22L

2010. dec. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Hát azért meg tudják csinálni úgy hogy természetes legyen, de nyilván egyértelmű lenne hogy csak hosszabbítás, ha egyik napról a másikra nőne 50 centit. :) Az nem zavarna hogy tudják hogy póthaj.
2010. dec. 1. 21:16
 6/24 anonim ***** válasza:
És az nem zavarna hogy utána 2-3 hónaponta újra kéne feltenni a hajat 20000 ft-os nagyságban? plusz a hajat is cserélni kell x idő után. A teló legalább állandó.
2010. dec. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Én telefont kérnék, régóta vágyom egy okostelefonra.

A hajhosszabbítás meg szerintem igénytelen és macerás. És iszonyú ronda, ha varrott és kikandikál a varrás, pont ma állt előttem egy ilyen lány a sorban.

Szóval telefon

22L

2010. dec. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Juj én undorodom a póthajtól, komolyan. Lehet nehéz megnöveszteni a hajat, nem tudom mert nekem már nagyon régóta derékig érő, de akkor sem tartom "jónak", ha valaki más haját viseli. :S

Szerintem a telót válaszd! :)


19L

2010. dec. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Képzeld, pont ma voltam fodrásznál festetni. Érdeklődésből megkérdeztem, mennyire káros a póthaj. Azt mondta olyan ez a hajnak, mintha te egyik napról a másikra híznál 40 kg-t és a lábadnak el kellene bírnia a terhelést. Eléggé kicsinálná a lábadat. Visszavetítve ezt a dolgot a hajra: lehet, hogy nagyon menő a hosszú haj és tudom, hogy ezt látod a nagyobbaktól a gimiben de kicsinálja a hajad, sztem undorító is, akármennyire profin tudják megcsinálni, arról nem is beszélve hogy a hajhagymáid is tönkre mehetnek. Szedjél vmi étrend-kiegészítőt, megnő 1 év alatt és a tied lesz, egészséges lesz, és nem kell kidobnod érte nemtom hány havonta többtízezret.


Szal okostelefon.

2010. dec. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
Telóóóót, ne légy buta ;)
2010. dec. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!