Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Kenőcs vagy hasonló?

Kenőcs vagy hasonló?

Figyelt kérdés

Ékszerteknősömnek sebes a farka alul és nem nagyon akarom vízbe tenni egy darabig,mert állandóan kiázik neki a seb.


Van esetleg valamilyen kenőcs ami gyorsítja a heg képződést?


Esetleg valami amivel be lehetne fedni a sebet úgy,hogy azt ne érje víz?


Köszönöm előre is a válaszokat!


2011. márc. 5. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem egy vöröshasú huszárteknősnél volt hasonló. Előző tulajnál egy másik teknős megharapta a farkát, és a szürkés bőre is lejött onnan. Azt mondta hogy be fog gyógyulni nem kell csinálnom semmit vele. Így is lett. Olyan 3-4hét alatt teljesen begyógyult. Most olyan 4hónapja van nálam és semmi nyoma. Nemtudom hogy ékszerteknősnél is ez van. Azért nézz utána még, de nemhinném h kenegetni kéne. Olyan gyors kenőcs nincsen h pár óra alatt begyógyítsa.
2011. márc. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ahham,azt gondoltam,hogy olyan kenőcs nincs. :)

Az az igazság,hogy sztem már több,mint 4 hete ilyen neki és nem nagyon mutatja a gyógyulás jelét. :S

Akkor muszáj lesz elvinnem dokihoz....

2011. márc. 6. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!