Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon fájhat ez a piercing...

Nagyon fájhat ez a piercing berakása? Szeretnék ilyet, kinek van? Véleményetekre vagyok kiváncsi

Figyelt kérdés

[link]

Nekem nagyon tetszik, csak lehet meghalnák a székbe :) már lövettem átt a fülemet, de nem a porcot....mmm??


2009. jan. 17. 16:30
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
2009. jan. 17. 16:34
 2/20 anonim ***** válasza:
18%
Bocsi, de hány éves vagy??? Amúgy, ha normálisan elzsibbasztják és normális helyre szúrják, akkor nem fájhat annyira szerintem, bár nem tudom!!! De tegyük fel megcsináltatod és begyullad az sokkal jobban fáj, mint amikor csinálják!!! De a te tested, te teszed tönkre!!!
2009. jan. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%
Érzéstelenítik, normál esetben nem fáj, normál esetben be sem szabad gyulladnia.
2009. jan. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

szerintem nem fontos, h hány éves vagyok, nem hiszem, h hülyeséget kérdeztem volna, csak érdeklődtem!

Köszi a válaszokat

2009. jan. 17. 17:50
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pontosan itt van kilőve :D

de nekem nem ilyen hosszú izé,hanem 2 két pici pötty fülbevaló van benne.hát ugye minél feljebb lövik,annál jobban fáj.nekem eléggé fájt.a lövés után kb 2-2,5 óráéig zsibbadt és égett,később csökkent a fájdalom.de túl éltem :D

2009. jan. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
jó annak akinek bírja a bőre...
2009. jan. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Érzéstelenitik aztán átlövik. nem fáj csak kicsit kellemetlen érzés de tényleg nem vészes. Viszont utánna ha begyullad :S....nha az fáj akkor kikel venni a pircinget és nem berakni.:S
2009. jan. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
25%
EZ a piercing undoritó mint a többi.CSAK ANNYIT MONDOK HOGY MINDEN EMBER AZÉRT HORDJA HOGY FELVÁGJON VELE ,TE NE LEGYÉL KÖZÖTTÜK.Legyen eszed.Tudom hogy ilyen korban még nem mindenki olyan érett és tapasztalt mint én.Hidd el nekem ez egy normális pasinak/csajnsk nak nem teccene. Na elég volt a prédikálásból.Úgyse fogsz rám hallgatni.Egyébként ismerősöknek volt ilyen.Neki iszonyat fájt ill. utána begyulladt és nem hordhatja.
2009. jan. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Szeretnék ilyet, de ha magam ele rakom az elonyeit meg a hatranyait, elonyok koze csak azt sorolnam hogy "szeretnek ilyet, mert teccik" :D ....De a vegen lehet attlovetem, csak nem egeszen ott fent, ahol meg nem faj, es lesz harom db :)

Koszi mindenkinek....

.

2009. jan. 17. 20:31
 10/20 A kérdező kommentje:
Amugy meg predikalni tenyleg nem kell!Izlesek es pofonok!En pl. meg a koldokombe, arcomra nem tennek semmi piercinget..max a ful!
2009. jan. 17. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!