Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Használtatok már camouflage-t...

Használtatok már camouflage-t (alapozót)?

Figyelt kérdés

Épp nézegettem a camouflage alapozókat, és a vichy dermablend-et jónak találtam a leírások alapján.

Mennyire fednek ezek a termékek? Nekem nem csúnya a bőröm, de a szem alatti karikákat eddig semmivel nem tudtam eltünteni, így gondoltam, hogy szerencsét próbálok ilyen fajta termékekkel is.


2009. jan. 17. 23:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nem ismerem ezt a márkát, de a szem alatti karikákat inkább korrektorral próbáld eltüntetni. Azzal valószínű jobban sikerül.
2009. jan. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A vichy dermablend alapozó is, illetve korrektort is lehet kapni belőle..
2009. jan. 18. 14:41
 3/11 A kérdező kommentje:

Ma vettem Vichy dermablend korrekciós alapozót Opal színben. Leírom a tapasztalatomat, hátha valakit érdekelne majd egyszer ez a téma. Szóval kaptam hozzá egy kicsi flakon sminklemosót. Felkentem a szem alatti karikákra és valóban elég jól fed, de nem tökéletes ez sem, plusz még kentem alá egy sötétebb színűt is. A szem alatti ráncokban picit összeáll, de alapjávan véve sztm egész jó. Azonban még sztm ki fogok próbálni pár ilyen terméket, aztán majdcsak egyszer megtalálom a megfelelőt. :)

Jah a korrekciós alapozóhoz jár a kis arclemosó így volt b. 3800Ft

2009. jan. 19. 23:21
 4/11 anonim válasza:
100%
Szerintem a Vichy Norma Teint alapozó jó, nekem a Dermablend nem vált be sajnos, pedig sokba került. :S Olyan lett tőle az arcom, mintha egy maszkot viselnék. Mindemellett nem beszélek le senkit, mindenkinek más a bőrtípusa.
2009. jan. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%
Eőször is a szem alatti karikáknak belső oka lehet,tehát deríts fényt ezekre.Pl.kevés folyadék,ettől keringési zavar a szemkörnyéken,felhalmozódnak a bomlástermékek,méreganyagok.Ha még jól el is tömíted mindenfélével a bőrödet,még lélegezni sem tud,semmi esélye a javulásra....Bár a Vichy megbízható,azért ne csak külső megoldásokban gondolkozz.
2009. jan. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
76%

A két márka, nem alapozásra van, hanem bőrbetegségek eltüntetéséré, és azért olyan drága, mert tökéletesen fedi a hibákat, ugyanakkor semmiképp nem ajánlatos alapozóként használni, mert teljesen lefújtja a bőrt. Hacsak nincs aknéd, vitilligód, májfoltod, tűzfoltod ne használd! Ha erre rábeszélt vki, akkor átvert, hogy a forgalmát növelje, mert szinte tökéletes bőrre nem tanácsos kenni.

Üdv,

Egy vitilligós beteg

Sajnos nekem meg kell venni:(

2009. jan. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Vichy korrekciós alapozót vettem, az nem hegekre és egyéb börbetegségekre van, hanem enyhébb bőrhibákra mint pl. a szem alatti karika.. Hogy egészségesen étkezem-e? Azt bizonyíthatja, hogy minden évben el szoktam menni vérvételre és az utóbbi kb. 3 évben tökéletes volt a vérképem, elég folyadékot is iszok sztm.. Csak a karikák ellen nem tudok mit csinálni, de jövhéten kell mennem bőrgyógyászhoz kíváncsi vagyok, h mit mond majd rá..
2009. jan. 23. 21:56
 8/11 anonim válasza:
61%
A szem alatti karika nem bőrhiba, hanem belső baj jelzője. Azért mert alapozó van ráírva, nem azt jelenti, hogy mindenki kenheti magára. Ez egy korrektor valójában. Ne használd az egész arcra, csak a karikákra!
2009. jan. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Épp ezért használom "csak" a karikákra.. Nem írtam olyat, hogy az egész arcomra felkenem.. :)
2009. jan. 26. 13:59
 10/11 anonim ***** válasza:
A szem alatti karikákra a legjobb az aranyérkenőcs!
2009. ápr. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!