Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen Essence termékeket...

Milyen Essence termékeket használsz? Elégedett vagy? Vele?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 22:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy púder alapozót, egy rúzst és egy ezüst színű szemhéjfestéket vettem.

Nekem nagyon bejöttek.

21/N

2010. dec. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ezeket használom:

[link]

[link]

[link]

[link]


Illetve ebből a kollekcióból kétféle szemhéjpúdert:

[link]


Meg vagyok velük elégedve, egész jó áron vannak és ehhez mérten jó minőségűek.

Csak az a baj, hogy amiket én használok (kivéve a körömlakk), azokból vagy azt az árnyalatot nem gyártják már, ami nekem kell, vagy már magát a terméket sem (mire rájuk találtam, pont abbahagyták).

2010. dec. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :-) Bocsánat az elírásért csak már kicsit álmos vagyok. :-S

Elégedett vagy vele?

2010. dec. 7. 22:43
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szemhéjpúder, krémes szemhéjfesték, szájfények, hármas korrektor, pirosító, mattító púder, szemceruzák, szemöldökceruzák, highlighter...pirosítóecset...van alapozóm is, de azt inkább csak színezett hidratálóként szoktam használni a nappali krémemmel összekeverve...használtam már a barnítókendőt is, jó volt, körömlakkjaim is vannak...ami nagy kedvenc, a ruharögzítő tapasz, de kivonták a forgalomból, és cak elvétve lehet találni az akciós dobozban.

Összességében még nem volt vele rossz tapasztalatom, elég jó minőségű termékek szerintem.

2010. dec. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Most írtam ki kérdést a felragasztható műkörömmel kapcsolatban. Nagyon nem jó, és a műszempillájuk sem volt jó.

A többi viszont rendben van. A körömlakkokat használom onnan leginkább és teljesen jók.

2010. dec. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szemhéjpúder, alapozó, körömlakk, szemceruza, szempilla göndörítő, szájfény, rúzs amit én használok ebből a termékből.

A szemhéjpúder-körömlakk-szempilla göndörítő-szájfény amikkel bajom eddig nem volt.

Alapozót és rúzst nem használok, csak kivételes alkalmakkor. De az alapozója nem tetszik.

A szemceruzája nekem egyáltalán nem vállt be.

2010. dec. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Négyes szemhéjpúder, mono szemhéjpúder, Black Mania szemhéjtus és szemceruza, fehér szemceruza, pirosító, szemöldökzselé, Metallics paletta a hozzá tartozó ecsettel, pirosítóecset. A szemhéjpúderek színes nagyon szépek, intnzívek, és jó alappal tartósak, a szemhéjtus nagyon szép fekete, nagyon tartós, könnyű felvinni, a fekete Black Mania-s szemceruza az eddigi legtartósabb szemceruzám vízvonalon, a fehéret viszont 10 perc alatt lepislogom, a szemöldökzselé is nagyon jó, a pirosító is, az ecsetek pedig fantasztikusak, ha lenne még sminkecsetük és ilyen lenne, mindet megvenném. Az egyetlen negatívumom tőlük a fehér szemceruza, alapozót, műszempillát és körömlakkot még nem próbáltam tőlük, de hamarosan.

21/L

2010. dec. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Körömlakkot- amit imádok mert 3-4 napig is tartósak!

Szemhéjpúdert- olcsó és intenzív a színük jó alappal!

Szempillaspirált- nekem nagyon szép szempillákat csinál, nem csomósodik és nem nehezíti el a szempilláimat.

Szemceruza- tartós!!

Szájfény, rúzs- nagyon szép színük van!

Eddig csak jók a tapasztalataim! Ár-minőség arányában pedig tökéletes!


20/L

2010. dec. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%
én szemhéjpúdereket használok, de nagyon nem tetszenek. :S nagyon hamar "eltűnnek".... :S
2010. dec. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Alapozó ilyen fajtából az antibakteriálisat

[link]


Szemhéjpúder

[link]


Szemkihúzó toll

[link]


Szemcerka fekete és ezüst

[link]


Szájfények, egy-két lakk van még


Szeretem ezt a márkát, tartós, ár-értékben is jó.

2010. dec. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!