Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sűrűn mosol hajat?...

Milyen sűrűn mosol hajat? Milyen hajápolási termékeket használsz?

Figyelt kérdés
pl.:hajmosás után vagy hajmosások között?stb
2011. júl. 30. 17:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hetente vagy heti kétszer, nyáron ha fürdök nyilván gyakrabban. Hajmosáskor sampont és balzsamot használok, a márka mindig más, valamilyen száraz hajra való. Plusz van olyan balzsamom is, amit nem kell kiöblíteni, ilyen spriccelős, azt szoktam használni hajmosás utáni egy-két napban, akkor nagyon száraz a hajam. Néha ha kedvem van csinálok magamnak egy hajpakolást, de ez elég ritka.
2011. júl. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Racoon termékeket használok: sampont, balzsamot és olajat. igaz elég drágák, de a legjobbak szerintem. és pl a sampon és balzsam nekem 3 hónapig elég, pedig 2-3 naponta mosok hajat.

26/N

2011. júl. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Az, hogy milyen sűrűn, elég sok mindentől függ.Ha sok dolgom van(zh. előtt állok, vizsgaidőszak van), akkor hetente egyszer, de pl. télen is hetente egyszer mosok, mert akkor nem zsírosodik.

Nyáron ill. ha sokfelé kell mennem, akkor hetente kétszer, hogy friss legyen.

Amiket használok:sampon-balzsam-pakolás(ez mind kiöblítendő) (most épp Pantene termékcsalád, de kb. évente változtatom a márkát)

Gliss Kur spray amit a hajvégekre szoktam fújni mikor törölközőszáraz a hajam és még fésülködés előtt állok.

Hajszárítás-vasalás előtt pedig hővédő spray.

2011. júl. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

3-4 naponta mosok hajat baba samponnal, néha teszek hajpakolást a hajamra (Kallos, placentás).

19/L

2011. júl. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Mindig változtatom a hajmosási rutint, most így néz ki: 2-3 naponta mosom sárga Dulgon kids samponnal, teszek rá Garnier Fructis tápláló ápolás balzsamot, mosás után pedig kókuszolajat, ezt nem mosom ki. Hajmosás előtt is olajozom a hajam, olyankor vagy mandula- vagy kókuszolajat használok.
2011. júl. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Rapunzel, ez a kókuszolaj honnan van? olyan, mint egy jó hajolaj, és beszívja? finom illatú? hol veszed és kb mennyiért? mennyi ideig elég?

én 2naponta, néha 3, kérastase soleilt használok nyáron, máskor vmi más kérastaset, vizes hajra nem kiöblítendő hajolajat vagy pl nectar thermiquet.

sampon, balzsam, néha placentás kallos v vmilyen házi hajpakolás

2011. aug. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
39%

mindennap megmosom sokkal hamarabb nő. nem értem hogy bírjátok csak heti egyszer jó büdös lehet a hajatok :S

egyébként én amiket használok:

elséve méhpempős sampon, balzsam ezeket mindennap és heti 2x pakolást is használok. plusz nappali hajápoló + hajfény és hajlakk

2011. aug. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Hetente 1-2 alkalommal mosok hajat.Mindig olcsóbb sampont és hajbalzsamot használok ami ugyanannyit tud vagy nem sokkal kevesebbet ritkán többet mint drágább társaik.Kedvelem a hagyományos wu2 hajsampont Kallos hajbalzsammal vagy a baba samponokat főleg a mandulaolajosat amiben van hajbalzsam is.
2011. aug. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%

Kedvelem azt az olcsó egy kg-os kiszerelésekben kapható hajpakolásokat aminek hirtelen nem tudom a nevüket.8-900FT KÖRÜL VANNAK.Van világoskékbe,narancssárgába,zöldbe és lehet másmilyenbe.A neve:SERICAL MILK PROTEIN HAJPAKOLÓ KRÉM 1000 ML

FORGALMAZZA:KALLOS KFT

SZÁRMAZÁSI HELY:OLASZORSZÁG

2011. aug. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes minden alkalommal más sampont kipróbálni. Egy darabig lehet kísérletezni, de ha van egy megfelelő, akkor minek változtatni? Ha problémás hajad van (pl. nagyon zsírosodik), akkor a fodrászodtól kérj tanácsot, hogy milyen sampont érdemes használnod, de a normál hajhoz szinte bármilyen sampon jó. Válassz bátran valami jó illatút, szerintem az fontos, hogy illatos legyen, mert az is érződik a hajon. Egy mosás alatt kétszer mosom meg samponnal a hajam, közben öblítek, és balzsamot is használok. Míg a sampont bátran dörzsölheted a fejbőrödbe, a balzsammal nem teheted ezt meg. Zsírosítja a hajat. Ezért a fejbőrtől lefelé kezdve mosd csak balzsammal. Ajánlott egy kicsit rajtahagyni a hajon, mielőtt leöblíted. Öblítés előtt szerintem jó ötlet a balzsamos hajat kifésülni, mert sokkal könnyebb mint a már száradó hajon. Egyébként balzsamból (vagy hajkondicionáló is megteszi) vegyél ugyanabból a márkából, a kísérletezés során, mert elképzelhető, hogy a sampon jó lenne, de a balzsam más fajta és amiatt lesz problémás a hajad. Ha viszont különféle típusú samponod és balzsamod van, és bevált, akkor nincs semmi gond. Személy szerint Garnier termékeket szeretek használni, néha, ha kijön egy új illat szeretem kipróbálni, mivel ugyanaz az összetételük, így ez nem számít nagy változásnak. Kivéve, ha másfajta hajtípusra való egy-egy sampon. A hajmosáson kívül nekem egy dolog vált még be. Napközben gyakran fújok rá Aloe Verás permetet (Forever, Aloe First), nagyon jót tesz a hajamnak, ezt a spray-t viszont rengeteg más dologra is hasznosíthatjuk. Például égési sérülés, vagy torokfájás (igen még a szájba is fújhatjuk), mindezek mellett a hajra is jó. Tulajdonképpen a klóros víz hajtól való megvédése miatt ajánlják hajra a fújását, de nekem a mindennapi ápolás része lett. Amióta használom elég egy héten egyszer hajat mosnom, és tökéletes állapotban van mindig. Az aloe spray használata amiatt is klassz, mert minden fújás után olyan lesz, mintha most mostad volna meg, selymes lesz, és pompás illatú. Nem tudom ezek a tippek mindenkinél beválnak-e, nekem gyakran mondják, hogy szerencsés hajtípusom van, de szerintem senkinek se fog ártani ez a pár kis tipp. (Ha ez számít, hosszú, barna, enyhén hullámos hajam van ;D)
2011. aug. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!